Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Filtran

Компанія Filtran LLC є провідним світовим постачальником та надійним партнером для виробників комплектного обладнання (OEM) та клієнтів "Aftermarket", надаючи повну лінійку якісних фільтрів автоматичної трансмісії для кожної ніші та ринку. Фахівці Filtran розуміють важливість чудових фільтруючих рішень для підтримки довговічності та продуктивності трансмісії та двигуна, а також потребу клієнтів у постійному вдосконаленні застосувань фільтруючої технології.

Виробничі потужності компанії розташовані в містах Дес-Плейнс (як і штаб-квартира; Іллінойс), Морсбах (Німеччина) та в Пекіні (Китай). Інноваційні рішення щодо фільтрації розробляються Глобальною Науково-дослідною Організацією Filtran та тестуються Центром Випробування Продуктів (м. Стіллуотер, Оклахома).

Інженери Filtran використовують передові технології CFD (обчислювальна гідродинаміка), FEA (кінцевий елементний аналіз) і SuFis™ (програмне забезпечення для моделювання) для розробки сучасних і надійних виробів для фільтрації. Більше 600 співробітників компанії по всьому світу тісно співпрацюють із замовниками та постачальниками для виробництва та продажу якісних та своєчасно доставлених товарів.

Всі функціональні процеси, включаючи розробку нових продуктів, виробництво та розповсюдження повністю керуються глобальною системою якості Filtran LLC. Компанія сертифікована за стандартами ISO-9000/TS-16949 та IS0 14001 (з охорони навколишнього середовища), та отримала безліч нагород, наприклад:

  • сертифікати (видані клієнтами зі сфери OEM) про "Різноманітність постачальника", "Показники якості" та "Рівень доставки" від Toyota, про "Визначне досягнення в галузі якості" від Saturn, про "Забезпечення якості" від Mazda;
  • нагороди за "Розробку нових продуктів" та за "Інноваційне використання матеріалів", присуджені організаціями Міжнародна автомобільна інженерія (AEI), Асоціація автомобільної промисловості (AIA) та Автомобільне товариство інженерів-пластиків (SPE).

Компанія СЕА постачає обладнання Filtran LLC в Україну.

Продукція виробництва Filtran в каталозі компанії СЕА:

Top