Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Fuzetec Technology Co., Ltd.

Компанія Fuzetec була заснована у 1997 році і зараз є світовим лідером у виробництві та проєктуванні пристроїв.

Fuzetec Technology Co., Ltd. (FUZETECTM) прагне забезпечити рішення для тривалого захисту від коротких замикань для сьогодення та майбутнього розвитку електронної та електротехнічної промисловості.

З найбільш удосконаленими Позитивними Температурними Коефіцієнтами (ПТК) технологій полімерних провідників FUZETECTM пропонує широке розмаїття полімерних запобіжників, що самовідновлюються, з ПТК для задоволення потреб сучасних технологій.

Старе лого Fuzetek

Вони спеціалізуються, але не обмежуються на: телекомунікаціях, мережах, смартфонах, планшетних ПК, ноутбуках, комп'ютерах та периферії, автомобільних, приладобудівних та промислових системах контролю, джерелах живлення, побутовій електроніці, первинних та вторинних батареях тощо.

Політика якості

Компанія Fuzetec прагне максимально догодити клієнту завдяки постійним удосконаленням, безперервному розвитку та творчим інноваціям. І з третього боку продукція Fuzetec гарантовано забезпечує високу безпеку та тривалу продуктивність. Починаючи з проєктування та розробки продукції до виробництва та контролю якості та закінчуючи доставкою та відвантаженням продукції, компанія Fuzetec Technology чітко дотримується стандартів якості ISO/TS16949:2002, ISO14001:2004 для забезпечення якості та правильної послідовності для продукції.

В цілому, компанія Fuzetec забезпечує чудову якість полімерних запобіжників з ПТК, що самовідновлюються, в найкоротші терміни   і з конкурентоспроможною ціновою політикою.  

Додаткову технічну інформацію про продукцію виробника можна знайти на сайті . Постачання товарів Fuzetec на територію України здійснює Компанія СЕА.

Продукція виробництва Fuzetec Technology Co., Ltd. в каталозі компанії СЕА:

Top