Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Geehy Semiconductors Co., Ltd

Geehy Semiconductor Co., Ltd. є дочірньою компанією Apex Microelectronics із штаб-квартирою в корпорації Ninestar. Розпочинала свою діяльність як відділ досліджень та розробки мікросхем IoT Apex.

Маючи 20-річний досвід зі створення інтегральних схем, Geehy відома як професійний постачальник товарів та рішень для універсальних мікроконтролерів промислового рівня, BLE SoC та провідних систем безпеки SoC-eSE для IoT. Компанія прагне надавати товари та послуги вищої якості в галузі промислового управління, побутової електроніки, медичного обладнання, розумного будинку та автомобільних додатків.

Першокласний рівень розробок, повний спектр послуг з проєктування програмного та апаратного забезпечення та повна платформу механізму шифрування роблять компанію одним з лідерів галузі. Geehy створила центри досліджень та розробок у Чжухаї, Шанхаї, Ханчжоу та Північній Кароліні в США, а також налагодила співпрацю між промисловістю, відомими університетами та дослідницькими інститутами, такими як Університет Чжецзян, Hangzhou C-Sky Microsystems, та Шанхайський інститут мікросистем та академії наук.

Geehy завжди дотримується принципу орієнтованості на ринковий попит та технологічні інновації, приділяючи особливу увагу забезпеченню користувачів найякіснішими мікросхемами, рішеннями та диференційованими послугами, а також прагне створити нову інтелектуальну та безпечну екосистему для розвитку Інтернету речей.

Компанія СЕА — офіційний дистриб'ютор товарів і рішень Geehy Semiconductor Co., Ltd. на території України. Наша компанія здійснює поставки Geehy на територію України.

Top