Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Global Connector Technology Limited (GCT)

GCT є визнаним виробником рішень для підключення роз'ємів та кабелів світового класу. Завдяки широкому асортименту продукції компанії у всьому світі їм довіряють можливість підключення приладів у своїх проектах. Прагнення інновацій у продукції призвело до створення унікальних з'єднувачів, які допомагають замовникам з особливими вимогами, гарантуючи, що вони залишаються в авангарді своїх галузей.

З'єднання мають вирішальне значення для всієї електроніки. Тому продукти GCT проходять суворі випробування та сертифікацію, щоб гарантувати їх надійність та високу якість, що дає повну впевненість у тому, що готовий продукт працюватиме найкращим чином. Продукти GCT відповідають широкому вибору стандартів та виробляються відповідно до галузевих та нормативних принципів.

Щоб спростити процес проектування, GCT надає безліч допоміжних інструментів та матеріалів, щоб замовники могли швидко та легко вибрати оптимальне рішення для програми.

Метою компанії є надання всього, що потрібне для виконання роботи, від миттєвих генераторів 3D-моделей до схем розташування друкованих плат, таблиць даних та експрес-зразків.

Компанія СЕА є авторизованим дистриб'ютором Global Connector Technology Ltd. на території України та постачає продукцію даного виробника.

Top