Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Handheld Europe AB

Група Handheld є приватним виробником захищених мобільних комп'ютерів, включаючи міцні планшети, ноутбуки та кишенькові комп'ютери. Спільно з глобальною мережею реселерів ця компанія, що швидко зростає, продовжує формувати нові партнерські відносини (вже більш ніж 1000 авторизованих партнерів), пропонуючи рішення та продукти для експлуатації в найжорстокіших умовах.

П'ять років Handheld переходила від бізнес-моделі продаж продуктів інших компаній до моделі виробництва, згідно з якою компанія тепер розробляє, виготовляє та просуває власні брендові товари. Цей процес перетворення був стратегічним кроком, необхідним для формування довгострокової цінності для власників, співробітників, реселерів і клієнтів.

Штаб-квартира Handheld знаходиться в західній частині Швеції в місті Лідчепінг, а філії - у Фінляндії, Італії, Нідерландах, Швейцарії, США, Німеччині, Великій Британії та Австралії. Handheld Europe AB оперує у країнах Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA).

Компанія СЕА займається постачанням обладнання для промислової автоматизації виробництва Handheld Europe AB на території України.

Продукція виробництва Handheld Europe AB в каталозі компанії СЕА:

Top