Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

HARTING Eastern Europe GmbH

В 1945 Вільгельм і Марія Хартінг заснували фірму Wilhelm Harting Mechanical Workshops. У невеликому приміщенні площею близько 100 м2 в одній із ремонтних майстерень міста Міндена розпочато випуск виробів для повсякденних потреб. Спочатку це були вироби господарсько-побутового призначення. Фірма випускала економічні лампочки розжарювання, що користувалися високим попитом, електроплитки, електричні запальнички, праски та ін. Розмір замовлень і номенклатура виробів збільшувалися, і фірма невпинно розросталася.

Засновник фірми Вільгельм Хартінг швидко зрозумів, що німецька промисловість, що розвивається, потребує продукції технічного призначення. Віддані своїй справі співробітники та творчі ідеї допомогли фірмі швидко просунутися у розробці міцного, простого у користуванні та універсального з'єднувача. Необхідність такого виробу в асортименті продукції давно не давала Вільгельму Хартінгу спокою. І незабаром був вражаючий ринковий дебют з'єднувача Han®, що став всесвітньо визнаним стандартом. HARTING Han залишається основою Technology Group за всіх змін.

Тим часом компанія HARTING Technology Group перетворилася на провідного світового постачальника промислових з'єднувальних пристроїв для трьох життєвих артерій промисловості: даних, сигналів та енергії. Компанія має 14 виробництв та 43 збутові компанії по всьому світу.

Крім того, компанія виробляє електронні касові апарати для роздрібної торгівлі, електромагнітні виконавчі пристрої для серійного автомобільного та промислового виробництва, зарядні пристрої та кабелі для електротранспорту, а також апаратне та програмне забезпечення для обладнання, що використовується у засобах автоматизації, робототехніки та на транспорті.

HARTING Eastern Europe розробляє, виробляє та продає електричні та електронні з'єднувачі (Harting connector & Harting plug), мережеві компоненти, а також джгути кабелів для мереж або обладнання, а також додатків живлення та передачі даних на заводах. Також виробляє електромагнітні компоненти для автомобільної промисловості та спеціалізується на промисловому застосуванні корпусів, кабелів та збирання окремих або повних систем, а також автоматичних торгових систем.

Компанія СЕА здійснює поставку продукції HARTING на територію України.

Продукція виробництва HARTING Eastern Europe GmbH в каталозі компанії СЕА:

Top