Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Hitano Enterprise Corp

Створена в 1980 році, Hitano Enterprise спеціалізується на (експертному) виготовленні багатошарових керамічних конденсаторів (MLCC) та займається маркетингом усіх видів захисних пристроїв, пасивних та дискретних компонентів, пропонуючи клієнтам весь діапазон варисторів з оксидів металів, керамічних та алюмінієвих електролітичних конденсаторів власного виробництва. Спираючись на сучасне виробниче обладнання та його комп'ютеризовану експлуатацію, компанія здатна випускати понад 100 мільйонів одиниць щомісяця.

Контроль якості виробів

Для кращого обслуговування клієнтури, Hitano Enterprise, як фахівець у галузі конденсаторів, завжди прагне:

  • покращувати якість товарів – на кожному етапі виробництва проводиться суворий контроль якості (згідно з вимогами ISO 9001).
    Усі компоненти Hitano отримали Acceptable Quality Level (рівень допустимої якості, товари без браку) 99 відсотків, що перевищує промисловий стандарт на 4 відсотки.
  • представляти нові розробки – безперервну працю динамічної команди Відділу Досліджень та Розробок, що складається з добре підготовлених інженерів, техніків та торгових інспекторів, є основою роботи компанії.
    Використовуються різні випробувальні машини при попередньому тестуванні продукції, включаючи тестування QC, з використанням рентгенівських апаратів, Chroma 11200, а також власного вимірювального приладу Chen Hwa 1062 LCZ.

Всі продукти Hitano мають гарантію на один рік, відповідають вимогам RoHS та GP, та нагороджені сертифікатами UL, CSA та DE.

Компанія СЕА – офіційний дистриб'ютор Hitano на території України.

Продукція виробництва Hitano Enterprise Corp в каталозі компанії СЕА:

Top