Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

HUMMEL Elektrotechnik GmbH

На північ від Фрайбурга, посеред Шварцвальда, в місті Вальдкірх розташовані основний офіс та виробництво незалежної компанії HUMMEL AG, яка відома у світі своїми високоточними виробами і має більш ніж 60 років досвіду у сферах обробки металів та пластмас, електротехніки та електроніки. Діяльність компанії орієнтована на якість ("Made in Germany") та інноваційність продукції, просякнута прагненням надати міжнародним клієнтам додаткову цінність з точки зору якості, надійності та обслуговування.

Завдяки всесвітній мережі дистриб'юторів та дочірніх компаній, використанню на виробництві передових машин та обладнання, у поєднанні з високим рівнем вертикальної інтеграції, HUMMEL AG є провідним виробником у сфері поєднання технічних прийомів та методів електротехніки, електроніки та опалювальної промисловості.

Електричні компоненти

 1. Промислові кабельні вводи - з латуні, нержавіючої сталі та різних пластмас. Стандартні моделі та кабельні сальники для спеціальних застосувань, включаючи необхідне приладдя.
 2. Кабельні вводи для "Небезпечних зон" - важкі, використовуються у вибухонебезпечних зонах (таких як нафтові платформи, газодобувні та морські установки). Деякі моделі мають варіації для броньованих (армованих) та для неброньованих кабелів.
 3. Промислові кабельні вводи Ex - з поліаміду, латуні та нержавіючої сталі, призначені для неброньованих кабелів у вибухонебезпечних зонах.
 4. Системи трубопроводів – промислові, застосовуються для захисту кабелів, розміри як традиційні DN, так і сучасні метричні. У метричних моделях існує сертифікована Ex-e система для потенційно вибухонебезпечних зон.
 5. Круглі з'єднувачі - штекерні роз'єми для застосування в промисловості, транспорті, енергетиці, суднобудуванні, медицині і т.д.
 6. Промислові шафи - з полікарбонату, ABS, алюмінію, поліестеру, сталі та нержавіючої сталі. Порожні, оброблені та зібрані корпуси, а також системні рішення.

Теплове обладнання

 1. Problem fixer ("Усунення несправностей")
 2. Фітинги
 3. Designtechnik ("Технолог проэктування")
 4. З'єднання з котлом
 5. Підпільне опалення (підлога з підігрівом)
 6. Аксесуари, запасні частини, інструменти

Настроювані системи

 1. Temp-Star – регулятори температури для контурів опалення (від 1 до 180 шт.). Абсолютно точне регулювання, наприклад прес-форм для гарячого лиття.
 2. Senso-Star — пропонується безліч стандартних оптичних датчиків, моніторів потоку та індивідуальних спеціальних рішень.
 3. Прецизійні точені деталі – спеціальні точені та оброблені деталі.
 4. Кабельний монтаж — послуги попереднього складання приводного механізму, керуючих кабелів та роз'ємів живлення, а також лиття під тиском навколо круглих штекерних роз'ємів. Індивідуальні проєкти для з'єднувачів та кабелів.
 5. Зарядні пристрої для акумуляторів – промислові зарядки для акумуляторних батарей.
 6. "Контроль" - силова електроніка для високого вихідного струму, вимірювальна технологія та засоби управління, розробка та виготовлення субблоків, розробка програмного забезпечення та рішень для візуального відображення через ПК, а також комплектних пристроїв.
 7. Панелі керування – індивідуальні панелі керування та передні панелі для різних областей застосування.
 8. Системні рішення - цілісні, комплексні рішення "все в одному".

Компанія СЕА є постачальником продукції HUMMEL AG на територію України.

Продукція виробництва HUMMEL Elektrotechnik GmbH в каталозі компанії СЕА:

Top