Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

International Rectifier Corporation

International Rectifier Corporation – піонер у галузі силової електроніки з 1947 року, IR є лідером у галузі високонадійних, радіаційно-стійких перетворювачів енергії та радіочастотних рішень для екстремальних умов, таких як космічні, програми національної безпеки та інші галузі. Дизайн, операція та система якості компанії відповідають військовим стандартам та перевершують їх.

IR пропонує стандартні та нестандартні продукти на основі напівпровідників, спеціально розроблених для важких умов експлуатації, де промислова електроніка виходить з ладу. Протягом десятиліть клієнти успішно використовують рішення IR щодо перетворення енергії в тисячах критично важливих космічних, аерокосмічних програмах та програмах національної безпеки, а високонадійні компоненти компанії сьогодні присутні практично в кожному космічному кораблі, що знаходиться в польоті.

Області застосування варіюються від апаратів для дослідження космосу до супутників зв'язку, навігації та спостереження, секретних місій та багато іншого, де потрібна безвідмовна робота у важких механічних, теплових та радіаційних умовах. Спеціалізована команда експертів з проєктування пропонує перевірені, високопродуктивні та повністю задокументовані продукти, щоб прискорити процес узгодження з керівництвом та кінцевими клієнтами.

13 січня 2015 р. компанія увійшла до складу Infineon Technologies.

Вони пропонують широкий вибір рішень, сертифікованих відповідно до стандартів Європейського космічного агентства (ESA) та Агентства оборонної логістики (DLA) для клієнтів у всьому світі. Вони приділяють особливу увагу якості та надійності своїх рішень щодо перетворення енергії, знижуючи зусилля та ризики клієнтів під час розробки.

Портфель перетворювачів енергії є найширшим у галузі і включає радіаційно-стійкі польові МОП-транзистори, гібридні перетворювачі постійного струму і спеціальні блоки живлення на основі друкованих плат.

Завдяки International Rectifier компанія Infineon зміцнила свою присутність у США, важливому центрі інновацій. Infineon і надалі покращуватиме спільні позиції в Азії, на одному з найважливіших ринків. Розширення доступу до каналу збуту дозволить Infineon задовольнити потреби ширшого кола клієнтів.

Досвід компанії International Rectifier у галузі малопотужних, енергоефективних IGBT та інтелектуальних силових модулів, силових польових МОП-транзисторів та цифрових ІС управління живленням буде добре інтегруватися з пропозиціями Infineon у галузі силових пристроїв та модулів. Розширений портфель продуктів робить компанію універсальним партнером для ще більш широкої лінійки продуктів та рішень у галузі енергоефективності, мобільності та безпеки.

Компанія СЕА постачає продукцію International Rectifier на територію України.

Продукція виробництва International Rectifier Corporation в каталозі компанії СЕА:

Top