Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

JST

Компанія JST розробляє, виробляє та продає електронні роз'єми по всьому світу. З моменту заснування JST в 1957 році, коли був відкритий завод в Кураєсі, Японія, до створення найменших у світі роз'ємів для новаторського обладнання, команда JST постійно працює над тим, щоб залишатися в авангарді технологій. Компанія прагне створити кращі інструменти для живлення наших машин, щоб разом забезпечити майбутнє.

JST присутня у 17 країнах світу, що дає унікальну можливість швидко зрозуміти проблеми та бажання глобальної клієнтської бази. Організаційна структура компанії, яка була поділена на різні ринки, має широке охоплення. Сьогодні штаб-квартира JST знаходиться в Осаці, Японія, і має 21 базу в США та 49 за кордоном.

Для виробництва преміальної продукції потрібне першокласне устаткування. JST приділяє особливу увагу кожній деталі своїх виробничих об'єктів, щоб гарантувати, що вони можуть вмістити найкращі виробничі системи та передові виробничі технології.

Коли JST розробляє компоненти, вони оцінюють їх за допомогою різних сучасних пристроїв. Компанія гарантує, що компоненти JST створені для роботи в найсуворіших умовах, щоб ваші продукти працювали якнайкраще, незважаючи ні на що. Деякі з машин, які компанія використовує, включають:

  • Камери кліматичних випробувань для оцінки компонентів за різних температур, рівнів вологості, умов тиску та впливу агресивних газів.
  • Устаткування для рентгенофлуоресцентного аналізу для перевірки на наявність шкідливих для довкілля речовин
  • Електронні мікроскопи, машини високого тиску та сольового туману, машини для вимірювання міцності на розрив, тестери електричної напруги та багато іншого.

Компанія СЕА здійснює поставку продукції JST на територію України.

Top