Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Kemet Electronics

Завдяки більш ніж 100-річному досвіду технологічних інновацій Kemet допомагає створювати широкий спектр продуктів у галузях світу, що швидко ростуть. Компоненти компанії використовуються у космічних апаратах та дефібриляторах, а також у продуктах, які людина використовує щодня. Kemet має найширший вибір конденсаторних технологій в галузі, включаючи асортимент електромеханічних пристроїв і рішень для електромагнітної сумісності, що розширюється.

Маючи понад 1600 патентів та товарних знаків по всьому світу, компанія зайняла лідируючу позицію завдяки передовим дослідженням та розробкам, технічному персоналу та можливостям розробки. Kemet займається дослідженнями та матеріалознавством з інноваційними центрами по всьому світу. Мета у сфері якості - відсутність дефектів. Kemet є надійним постачальником у транспортній, медичній, оборонній, аерокосмічній, промисловій, комунікаційній та споживчій галузях.

15 червня 2020 року KEMET було придбано Yageo Corporation. Об'єднана організація стане центром електронних пасивних компонентів із провідним портфелем продуктів, що включає полімерні, танталові, керамічні, плівкові та електролітичні конденсатори, чіп-резистори, захист ланцюгів, а також магнетики, датчики, виконавчі механізми та індуктори, призначені для всього діапазону кінцевих продуктів.

Компанія СЕА здійснює постачання продукції KEMET в Україну.

Продукція виробництва Kemet Electronics в каталозі компанії СЕА:

Top