Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

MARQUARDT

Компанія Marquardt є провідним виробником у галузі електромеханічних та електронних перемикачів (лідирує на світовому ринку перемикачів електроінструментів) та комутаційних систем. Продукція компанії використовується багатьма відомими автовиробниками, а також у побутових приладах та інших промислових застосуваннях.

Компанія безперервно прагне вдосконалювати свої основні компетенції в галузях мехатроніки, високочастотної, інфрачервоної та сенсорної технологій, вимірювання електромагнітної сумісності (ЕМС), технології мікрообробки, за підтримки клієнтів та постачальників. Marquardt Group працює по всьому світу і вже відкрила 14 офісів у 10 країнах, а також великі офіси продажів у Німеччині, Італії, Японії та Південній Кореї, в яких працює 9 300 співробітників.

Асортимент товарів

 • Автомобільна промисловість :
  - включає Системи авторизації, Операційні компоненти, Комутатори та додатки;
  - Досягнуті провідні технологічні позиції на світовому ринку; клієнти переважно є преміальними постачальниками автомобільної промисловості.
 • Перемикачі, датчики та елементи керування :
  -- включає Рішення для вантажних автомобілів, позашляхових та зовнішніх застосувань, для додатків E-Mobility, електроінструментів, побутової техніки, для будівельних технологій та ОВК (Опалення, вентиляція та кондиціювання), для чищення та приводів, для промислових та електричних додатків;
  - Пропонуються інноваційні рішення продуктів для задоволення потреб широкого кола додатків та галузей.

Виробництво

"Якість - це коли клієнт повертається, а не продукт". Для Marquardt це основний принцип - той, який привертає увагу всього світу, і постійно присутній у повсякденному житті співробітників компанії. Якість продукції забезпечується завдяки використанню всесвітньо стандартизованих процесів розробки продукту (PDP). Marquardt володіє широким спектром можливостей (у тому числі найсучаснішим обладнанням) та значними знаннями всіх відповідних областей розробки, будівництва (складання) та виготовлення товарів, і тому може вигідно надавати свій цінний досвід та високий рівень виробництва клієнтам.

 • Технологія виробництва пластмасових деталей: лиття під тиском термопластичних матеріалів, багатокомпонентна ін'єкція, лакофарбова та травильна обробка пластмасових деталей, гібридна технологія.
 • Технологія штампування: високошвидкісна технологія штампування з вбудованим лазерним зварюванням та застосуванням методу контактного зварювання та заклепування (для взаємодії належного з інтегрованими контактами).
 • Електроніка: монтаж SMD (друкарські плати, поверхневий) та THT, лазерна паяння, вибіркова пайка, безпайковий метод з'єднання (Action-Pin), конформне покриття та поділ друкованих плат (PCB), автоматичний оптичний контроль (AOI), тривимірний контроль паяльної пасти ( 3D-SPI), автоматичне рентгенологічне дослідження (AXI).
 • Складання: високоінтегровані автоматичні системи виробництва та складання.
 • Технології виробництва: проєктування та виготовлення інструментів, штампів, пристроїв, спеціальних машин, контрольно-вимірювального та випробувального обладнання.
 • Тестування продукту: моделювання навколишнього середовища, включаючи EMC та ESD (електростатичний розряд), автоматизована перевірка програмного забезпечення на випробувальних стендах HiL.

Розробка

Розвиток – завдяки прогресу – супроводжує Marquardt день за днем ​​протягом більш ніж 90 років. Компанія тісно співпрацює з різними науково-дослідними інститутами та університетами, такими як Технологічний університет Відня (контактна фізика), інститут Фраунгофера (інтегральні схеми: сенсорна технологія), Технологічний університет Мюнхена (департамент Мікротехнології та Медичної техніки) та ін.

Відділ Розробок та Розвитку працює як над індивідуально налаштованими рішеннями для задоволення поставлених клієнтами вимог, так і над абсолютно новими рішеннями, — компанія інвестує в цю прогресивну область близько 10 відсотків своїх річних продажів. В даний час в галузі розвитку працює понад 600 інженерів Marquardt по всьому світу: лише близько 200 співробітників працюють у відділі розробки програмного забезпечення, щоб забезпечити необхідний штучний інтелект для кожного продукту. Ноу-хау, креативність та мотивація є важливими факторами успіху продукції Marquardt.

Компанія СЕА – постачальник рішень Marquardt на території України.

Top