Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Micro-Star Intl Co.,Ltd.

Використовуючи 20-річний досвід розробки електронних схем, та застосовуючи конденсатори з твердим електролітом, що виготовляються тільки в Японії, Компанія MSI розпочала випуск промислових комп'ютерів у 2006 році.

"Якісна продукція виховує відданих покупців" - девіз, яким співробітники MSI керуються у всьому, що роблять. Виходячи саме з цих міркувань, MSI™ неухильно прагне стати кращою з найкращих у галузі досліджень та розробок. В даний час у відділі досліджень та розробок MSI працює, загалом, 2500 досвідчених інженерів. Цей талановитий колектив має в своєму розпорядженні новітнє дослідницьке обладнання і продовжує піднімати рівень якості та функціональності виробів компанії.

Зараз Компанія MSI виробляє якісні та надійні продукти, у тому числі термінали для транзакцій, обладнання CNC, індустріальні комп'ютери, електронні дошки оголошень, а також розподільчі системи для охорони здоров'я.

Системні плати

Компанія MSI вважається одним із трьох головних світових виробників системних плат. Якість і стабільність цієї продукції від MSI завоювали визнання як у національному, так і в міжнародному масштабі.

Micro-Star Intl представляє серію системних плат для серверів, що монтуються у стійку промислового стандарту, а також різні відповідні аксесуари, призначені для ринку серверів та робочих станцій.

Промислові системні плати

Компанія MSI є не лише виробником IPC, що постачає рішення на основі процесора Atom™. Вона представляє ряд енергозберігаючих, тонкопрофільних, не маючих вентиляторів, промислових системних плат і систем з багатим набором функцій мультимедіа та високою стабільністю, що повністю задовольняє різноманітні запити користувачів.

Надалі компанія MSI продовжить нарощування сили та конкурентоспроможності своєї команди R&D, прагнучи стати одним із найнадійніших партнерів у світі.

Сервери

Сервери від MSI підтримують новітні два або чотириядерні процесори та забезпечують високу надійність та доступність. Високі параметри та чудова масштабованість дозволяють легко створити стабільну та безпечну робочу платформу.

Крім того, продукти мають передову, безшумну та енергозберігаючу, дружню до користувача конструкцію з низькою робочою температурою. Вона дозволяє уникнути шуму вентиляторів та виділення тепла, обумовленого високою температурою. Сервери від MSI забезпечують тиху та комфортну робочу обстановку.

 

Компанія СЕА займається постачанням товарів MSI на територію України.

Продукція виробництва Micro-Star Intl Co.,Ltd. в каталозі компанії СЕА:

Top