Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Murata Manufacturing Co., Ltd.

Murata Manufacturing Co., Ltd. – японський виробник електронних компонентів, розташований в Наґаока-Кьо, Кіото. Компанія в основному займається виготовленням керамічних пасивних електронних компонентів, в першу чергу конденсаторів, і займає значну частку світового ринку керамічних фільтрів, високочастотних деталей і датчиків.

Клієнтам пропонується широкий спектр електронних продуктів: від комунікаційних і бездротових модулів до джерел живлення. Murata відома виробництвом зосереджених компонентів і ВЧ-фільтрів на основі різних технологій обробки, таких як тонкоплівкова, товстоплівкова і LTCC (низькотемпературна кераміка зі спільним випалюванням). Великою популярністю користуються монолітні керамічні конденсатори, багатошарові керамічні пристрої, мікросхеми індуктивності, фільтри на ПАР, кристалічні фільтри, ЖК-фільтри, керамічні резонатори та інші вироби.

Murata активно проводить дослідження в області нових технологій, пов'язаних з радіочастотними компонентами, а також має більше 300 патентів і заявок на патенти, що відносяться до технологій виготовлення керамічних конденсаторів.

Різноманітні товари виробництва Murata в Україну постачає Компанія СЕА.

Продукція виробництва Murata Manufacturing Co., Ltd. в каталозі компанії СЕА:

Top