Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

NIC Eurotech

Корпорація  NIC Components, у партнерстві з Nippon Industries Co. Ltd., є лідером у сфері виробництва та проєктування пасивних компонентів. Протягом більш ніж тридцяти років діяльності NIC не перестає розширювати асортимент своєї продукції, пропонуючи клієнтам алюмінієві електролітичні, танталові, керамічні, плівкові (DC) конденсатори, товсто- та тонкоплівкові резистори та зростаючу лінійку силових індукторів, феритових чип-кульок та радіочастотних компонентів.

Глобальна мережа складських, інженерних та збутових офісів у країнах Північної Америки, APAC (Азіатсько-Тихоокеанське економічне співробітництво) та EMEA (Європа, Близький Схід та Африка) дозволяє NIC ефективно проводити роботи з проєктування, перевірки якості, контролю процесів виробництва, логістики та обслуговування клієнтів. .

Веб-сайт NIC Components пропонує одну з найповніших баз даних перехресних посилань у галузі пасивних компонентів, включаючи такі ресурси: технічні дані, примітки до застосування, дані про життєві випробування, посібники з технологій та засоби проєктування.

Франчайзингова мережа NIC включає трьох великих глобальних дистриб'юторів, а також понад 40 регіональних дистриб'юторів по всій Америці, Європі та Азії. На території країн Європи компанія представляє NIC Eurotech Limited (NIC Components Europe Limited).

Компанія СЕА постачає електронні компоненти виробництва NIC Components на територію України.

Top