Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

NINGBO XINLAIYA ELECTRONIC TECH. CO. , LTD.

Компанія Ningbo Xinya була заснована у 1992 році, загальна площа компанії складає 30 000 кв. метрів, з якої 18, 000 кв. метрів відведено під будинки. Ningbo Xinya є масштабною компанією, яка спеціалізується на комп'ютерній периферії та займається розробкою, виробництвом та продажем продукції. Асортимент компанії налічує близько 200 видів продукції, у тому числі понад 1000 специфікацій, основними продуктами є мережевий кабель, електронний кабель, комп'ютерний кабель, роз'єми, клеми та інше.

Для постійного вдосконалення системи управління компанія запрошує із закордону дипломованих спеціалістів. В даний час штат співробітників компанії становить понад 1100 співробітників з них – 150 дипломованих спеціалістів. У той же час, імпортуються різні види сучасного обладнання, такі як: обладнання для точності роботи та обладнання для автоматичного збирання ліній та автоматичної перевірки та інше.

Офіс та виробничі приміщення Ningbo Xinlaiya

Компанія виробляє цілий комплекс сучасного обладнання для виробництва та огляду машин, які суворо перевіряють сировину та товари.

Відзначена міжнародними сертифікатами ISO9001, ISO2000, VDE, CE, UL та RoHS.

Головними принципами, яких дотримується компанія, є прагматизм, делікатність, інноваційний підхід, співпраця та переговори у всіх формах проведення.

Продукція відправляється в Америку, Європу, Близький Схід та інші країни, а завдяки високій якості та низькій ціні, вона користується попитом у клієнтів.

Додаткову технічну інформацію про продукцію виробника можна знайти на сайті.

T-блоки - продукція Ningbo XinlaiyaНайменші T-блоки - продукція Ningbo XinlaiyaКонектори - продукція Ningbo XinlaiyaКабелі - продукція Ningbo Xinlaiya

Компанія СЕА займається постачанням продукції Ningbo Xinya на територію України.

Top