Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

NXP Semiconductors

Компанія NXP Semiconductors NV забезпечує рішення для змішаних високопродуктивних сигналів та стандартних компонентів, які розширюють лідируючі позиції в радіочастотах, моделюючих системах, управлінні живленням, інтерфейсах, сфері безпеки та цифрової обробки даних.

Ці інноваційні рішення використовуються у широкому діапазоні галузей, таких як: автомобілебудування, комунікації, промисловість, мобільна та побутова техніка, а також обчислювальні системи. Компанія NXP є світовим лідером з виробництва напівпровідників та представлена ​​у більш ніж 25 країнах світу. А за 2011 рік дохід компанії становив $4,2 млрд.

Компанія NXP Semiconductors розробляє та виробляє рішення для високопродуктивних напівпровідників зі змішаним сигналом для задоволення високих технологічних вимог систем та підсистем на цільових ринках компанії.

Правильне рішення для високої продуктивності змішаних сигналів – це поєднання аналогових та цифрових функцій та їх інтеграція в одну систему чи підсистему. Рішення допрацьовуються командою інженерів компанії з урахуванням конкретних необхідних характеристик, таких як продуктивність, вартість, покриття, розміри та якість певного продукту.

Сапресорні зборки NXPІнтегральні мікросхеми NXP

Рішення для високої продуктивності змішаних сигналів знижують потребу виробників електротехнічної продукції мати ґрунтовні і важкі системи, підсистеми і компоненти рівня проєктування, які зазвичай служать для введення окремих деталей у вже функціонувальну систему.

Компанія виграє на світовому ринку за рахунок правильного поєднання найнезвичайніших ідей у ​​галузі виробництва напівпровідників, використання широкого спектру аналогових та цифрових технологій та застосування ідей та технологій для виробничого процесу за світовими стандартами. Основним завданням компанії NXP є надання клієнтам різноманітних рішень, які відповідають їхнім запитам та стають незамінними у процесі проєктування системи.

Компанія СЕА здійснює постачання товарів NXP Semiconductors на території України.

Продукція виробництва NXP Semiconductors в каталозі компанії СЕА:

Top