Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

OXFORD (PLX)

Про компанію Oxford
Коли йшлося про передачу даних із споживчого продукту на запам'ятовуючий пристрій або резервне копіювання та захист даних, слід було згадати Oxford Semiconductor, як довіреного виробника надійних систем зберігання для сучасного цифрового способу життя. Заснована в 1992 році, компанія пропонувала широкий набір напівпровідникових апаратних та програмних рішень, що забезпечують безшовний взаємозв'язок між пристроями.

Штаб-квартира Oxford знаходилася в Силіконовій долині (Каліфорнія), проектні центри — в Абінгдоні, Великобританії та Сінгапурі, а офіси з підтримки продажів розташовувалися по всьому світу.

5 січня 2009 року компанію Oxford Semiconductor придбала PLX Technology.

Про корпорацію PLX Technology
PLX Technology, Inc., заснована в Саннівейлі (Каліфорнія, США), була провідним світовим постачальником PCI Express та інших стандартних напівпровідникових з'єднань вводу/виводу на ринки технологій зв'язку, зберігання даних, пристроїв вбудованого управління та споживчих ринків.

Компанія забезпечувала конкурентну перевагу завдяки інтегрованому поєднанню досвіду, високопродуктивного кремнію, апаратного та програмного забезпечення, а також глобальному партнерству. Ці інноваційні рішення дозволяють клієнтам PLX Technology, Inc. розробляти обладнання з провідною в галузі оперативністю, надійністю та масштабованістю, що дозволяє їм швидше виводити проекти на ринок.

У 2014 році компанія Avago Technologies Limited (тепер Broadcom) придбала PLX Technology, Inc.

Компанія СЕА постачає продукцію Broadcom до України.

Продукція виробництва OXFORD (PLX) в каталозі компанії СЕА:

Top