Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

RADITEK INC.

Компанія RADITEK постачає передові продукти та технологічні провідні системні рішення для глобального ринку бездротових та НВЧ-комунікацій. Заснована в 1993 році в США, як виробнича компанія ВЧ/НВЧ радіокомпонентів, RADITEK Inc. продовжує безперервно вдосконалювати і розширювати лінійку своєї продукції. Головні акценти робляться на високу продуктивність і, при цьому, низьку вартість продукції при повному неприйнятті будь-яких компромісів у питаннях якості та технічних характеристик.

Компанія RADITEK приділяє першорядне значення питанню якості, прагнучи досягти досконалості у всьому. Система управління якістю компанії сертифікована на відповідність стандартам ISO9000.

  • З 1993 року RADITEK розвиває свої виробничі можливості як на національному рівні, так і за кордоном, при цьому враховуються економічні тренди та собівартість виробництва на різних глобальних ринках.
  • Компанія має власний науково-дослідний центр, команда експертів якого об'єднує вчених та інженерів, які розробляють найсучасніше телекомунікаційне обладнання для роботи не частотах до 100 ГГц.

Продукція RADITEK широко використовується у всьому світі для створення систем радіозв'язку надвисокочастотного діапазону, базових та малих наземних станцій супутникового зв'язку, базових станцій стільникового зв'язку 3-го та 4-го поколінь, ретрансляторів радіо та телевізійного мовлення, а також у всіх видах підсилювачів потужності. При цьому, за рахунок досконалого планування виробничих процесів компанія може запропонувати ціни на 10% нижче за рівень конкурентів .

Компанія RADITEK пропонує ринку інноваційні рішення, зокрема: розроблені за останнім словом техніки технології радіозв'язкукомпоненти та системи для телекомунікацій, супутникового зв'язку та наскрізних комунікацій (рішення останньої милі), включаючи найсучасніші модеми та пристрої обробки сигналів. Для високопродуктивних додатків компанія здатна розробляти та виробляти системи на програмованих логічних мікросхемах (ПЛІС).

Компанія СЕА – офіційний дистриб'ютор RADITEK в Україні.

Нажаль, на даний момент продукція RADITEK INC. не представлена в каталозі Компанії СЕА.
Top