Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Schurter Electronic Components

Швейцарська технологічна компанія SCHURTER Electronic Components є провідним новатором і виробником електронних компонентів і успішно працює по всьому світу. На динамічному ринку SCHURTER Group демонструє стійке зростання завдяки спеціалізованій компетентності, інноваційному потенціалу, близькості до клієнтів та фінансової незалежності.

Місія та цінності

SCHURTER є провідним новатором та виробником запобіжників, з'єднувачів обладнання, вимикачів, систем введення та продуктів EMC, а також є постачальником послуг з монтажу друкованих плат в електронній промисловості. Крім індивідуальних компонентів, SCHURTER пропонує комплексні рішення, використовуючи всі основні взаємопов'язані функціональні можливості компанії та надаючи їх замовнику.

Однак претензія на безпеку та простоту бренду стосується не тільки продуктів, а й відповідає філософії бізнесу всієї SCHURTER Group. Компанія прагне стійкого успіху за допомогою інновацій, високоякісних продуктів та послуг, гнучкості та близькості до клієнтів.

Становлення та структура компанії

Компанія була заснована у 1933 році Генріхом Шуртером. З 1990 вся промислова діяльність SCHURTER була об'єднана під управлінням SCHURTER Holding AG, зі штаб-квартирою в Люцерні (Швейцарія).

На даний момент глобальні продажі та дистрибуція проводяться 60 представниками компанії та більш ніж 200 дистриб'юторами: штаб-квартири розташовуються не тільки в Європі, а також в Азії (SCHURTER (S) Pte. Ltd., Сінгапур) та Америці (SCHURTER Inc., Санта -Роза, Каліфорнія).

Компанія СЕА – постачальник виробів SCHURTER Electronic Components на території України.

SCHURTER поділено на два підрозділи:

  1. Підрозділ Компонентів ( Component Division ) займається захистом обладнання, з'єднаннями обладнання, комутаторами та включає підрозділи продуктів EMC, включаючи службу вимірювання, а також відділ Рішень (Solutions unit). Відділ Рішень надають бізнес-партнерам повний пакет рішень для задоволення найвибагливіших побажань клієнтів у всій їхній повноті завдяки координації та об'єднанню всіх основних здібностей SCHURTER.
  2. Підрозділ Систем Введення ( Input Systems Division ) розробляє та виробляє індивідуальні рішення на основі сенсорних екранів, ємнісної технології та мембранних перемикачів.

Продукція та клієнти SCHURTER Group

Основна увага компанії SCHURTER приділяється компонентам та системам, які забезпечують безпечну подачу електроживлення та простоту в експлуатації електрообладнання. Крім того, SCHURTER пропонує послуги електронного виробництва для електронної промисловості (EMS), розробку конкретних продуктів або систем, а також підтримку попереднього вимірювання електромагнітної сумісності (EMC).

Замовниками SCHURTER є виробники електричних пристроїв різних галузей промисловості, таких як промислова електроніка, технології автомобілебудування, дані та зв'язок, медичні технології, енергетичні технології, а також авіоніка та космос.

Top