Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Semikron s.r.o.

Продукція Semikron — провідного виробника силової електроніки — забезпечує впровадження ключових технологій для енергозбереження, оскільки використовується для керування контурами (розімкнутими та замкнутими) та для ефективної конвертації електроенергії на ринках майбутнього, таких як вітряна та сонячна енергія, електромобілі, технології приводу та джерела живлення.

Міжнародна мережа Semikron складається з 25 дочірніх компаній із виробничими майданчиками у Франції, Німеччині, Італії, Словаччині, Індії, Китаї, Кореї, США та Бразилії; це єдиний незалежний сімейний бізнес зі світовим світоглядом у галузі силової електроніки.

На територію України продукцію Semikron постачає Компанія СЕА.

Бачення та місія Semikron

Компанія Semikron - це:

  • надійний партнер;
  • бізнес, що росте стійко та з прибутком;
  • інтегратор "силових" технологій, який дозволяє клієнтам підібрати правильну вертикальну додану вартість та інтерфейс для їхнього практичного застосування;
  • розробник та виробник силових модулів, інтелектуальних енергетичних рішень, стеків живлення та енергосистем для стратегічних ринків.

Компанія розширює межі технологій упаковки за допомогою впровадження інновацій, розглядає обслуговування не як бізнес-модель, а як основний принцип мислення співробітників та визнає якість незаперечним зобов'язанням діяльності та основою успіху.

Нажаль, на даний момент продукція Semikron s.r.o. не представлена в каталозі Компанії СЕА.
Top