Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

SENZORTECH s.r.o.

SGX Sensortech - передовий виробник новаторських датчиків та вимірювальних зчитувальних систем для газу та рентгенівських променів. Компанія має завидну репутацію відмінної оперативності та якості виробів, та представляє розробки на обширний ряд комерційних та індустріальних ринків, зокрема науково-дослідним установам, комунальним підприємствам, промисловим та автомобільним виробникам.

Розвинена глобальна мережа мануфактурних майданчиків, офісів продажу та партнерів у країнах Азії та Європи дозволяє SGX Sensortech забезпечити комерційною та технічною підтримкою клієнтів, які вимагатимуть технології для оцінювання безпеки повітря довкілля, його впливу на людське здоров'я.

Товари компанії мають неперевершену продуктивність, надійні та економічні. Команда співробітників SGX Sensortech включає деяких із провідних експертів у галузі, що надає відчутну цінність розробкам — удосконаленим компонентам та модулям для аналізу властивостей повітря.

Датчики та електронні модулі SGX часто є життєво важливою складовою різноманітного аналітичного обладнання для виявлення витоку газу в промислових умовах, аналізу якості повітря в салоні автомобіля, проведення досліджень в університетах, у судовій медицині, для видобутку корисних копалин та ін. Можливість випуску від малого обсягу до більш ніж кількох мільйонів виробів на рік дозволяють SGX Sensortech відповідати найвищим стандартам безпеки та продуктивності у галузі.

SGX Sensortech є дочірньою компанією Amphenol, а також входить до підрозділу Advanced Sensors Division.

На територію України товари SGX Sensortech постачає Компанія СЕА.

Продукція виробництва SENZORTECH s.r.o. в каталозі компанії СЕА:

Top