Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

SHANGHAI MC ELECTRONIC SCIENCE & TECHNOLOGY CO., LTD (MIC)

Компанія Master Instrument Corporation була створена в 1988 році в Шанхаї, на сьогоднішній день це велика компанія з капіталом близько 34 млн. дол.

Штат компанії становлять 2 000 співробітників, які працюють на загальній площі компанії в 103 тисяч кв. метрів.

У 1991 році Master Instrument Corporation стала співпрацювати з тайванською компанією GS для спільного виробництва випрямляючих діодів. А вже 1992 року були створені компанії Shanghai Changfu Electronic Co. Ltd. та Shanghai Tongfu Silicon Co,Ltd.

Компанія Master Instrument Corporation of Shanghai Ltd. успішно пройшла тестування системи якості ISO-9002, що проводиться Китайським державним бюро інспекції якості товарів. У 1997 році компанія MIC запустила виробництво автоматичних випрямляючих діодів. Незабаром було випущено лінійку нових продуктів, таких як: діодні мости, випрямні діодні мости, Xmas-діоди, які відразу ж зайняли лідируючі позиції на світовому ринку аналогічної продукції.

Компанії Master Instrument Corporation of Shanghai, Shanghai Changfu та Shanghai Tongfu Silicon Co. Ltd. пройшли випробування своєї продукції у 2002 році та були відзначені сертифікатом ISO-9001:2000 та ISO14001:2004, а також пройшли сертифікацію у спеціалізованому органі BVQI (Bureau Veritas), за що отримали сертифікати ISO14001:2019, OHS 16949.

Додаткову технічну інформацію про продукцію виробника можна знайти на сайті

Компанія СЕА – постачальник діодів Master Instrument Corporation на території України.

Top