Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

SHENZHEN EVERBEST MACHINERY INDUSTRY CO.,LTD

Компанія SHENZHEN EVERBEST MACHINERY INDUSTRY CO.,LTD (CEM) є провідним китайським виробником пірометрів, цифрових мультиметрів, приладів для вимірювання струму або напруги, приладів для тестування ізоляції, електровимірювальних приладів, приладів для вимірювання освітленості, шумомірів, термоанемометрів вимірювальних приладів

Більш ніж 20-річний досвід виробництва дозволяє компанії СЕМ гарантувати якість усіх товарів, що експортуються. Завод у Шеньчжені в Китаї – це два корпуси площею 16.000,00 кв. метрів. Два науково-дослідні центри оперативно розглядають вимоги замовників і постійно займаються розробкою нових продуктів з урахуванням потреб наших клієнтів, що постійно змінюються.

Понад 900 співробітників та п'ять виробничих відділів забезпечують своєчасне постачання продукції клієнтам. Все управління підприємством організовано відповідно до ISO9001. У результаті наші продукти схвалені лабораторіями UL в США, відповідають вимогам GS, ЄС та директиви RoHS. У 2009 році в компанії CEM було проведено сертифікацію медичних виробів ISO 13485 та отримано сертифікат якості медичних приладів.

Компанія СЕА постачає продукцію CEM на територію України.

Продукція виробництва SHENZHEN EVERBEST MACHINERY INDUSTRY CO.,LTD в каталозі компанії СЕА:

Top