Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Silicon Laboratories

Silicon Laboratories є галузевим лідером у сфері інновацій високопродуктивних інтегральних схем з великою кількістю аналогових сигналів та змішаних сигналів. ІС зі змішаними сигналами дозволяють аналоговому світу, в якому ми живемо, взаємодіяти з цифровим світом обчислень у споживчих продуктах, таких як телевізійні приставки, телевізори та мобільні телефони. Різноманітний портфель високоінтегрованих та простих у використанні рішень Silicon Labs, розроблений командою інженерів світового класу, розроблений з використанням КМОП, найбільш широко доступної технології обробки, що забезпечує значні переваги інтеграції без шкоди для продуктивності.

Silicon Labs зі штаб-квартирою в Остіні, штат Техас, є глобальним підприємством, що здійснює діяльність, продаж та проєктування по всьому світу. Silicon Labs, заснована в 1996 році на принципах постійних інновацій та надійного виконання, міцна бізнес-основа та підтверджений послужний список призвели до сталого зростання протягом усієї історії компанії.

Асортимент продуктів Silicon Labs як для конкретних додатків, так і для продуктів загального призначення включає високопродуктивні 8-розрядні мікроконтролери зі змішаними сигналами, рішення для широкомовного аудіо та відео, вбудовані модеми ISOmodem®, схеми інтерфейсу абонентської лінії ProSLIC®, кремнієві пристрої прямого доступу (DAA та ін. Ці запатентовані рішення служать широкому колу ринків та додатків, включаючи споживчі, комунікаційні, обчислювальні, промислові та автомобільні.

Top