Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Talema

Заснована в 1975 році, компанія Talema зарекомендувала себе як світовий лідер у виробництві тороїдальних трансформаторів та пов'язаних з ними магнітних компонентів. Більшість продукції, приблизно 75%, розробляється на індивідуальне замовлення, хоча також доступний широкий спектр стандартних пристроїв.

Мережа виробництва та продажів
Talema пишається своїм сильним інженерно-технічним досвідом, який сприяв збільшенню нинішньої робочої сили до більш ніж 800 співробітників на виробничих підприємствах Чеської Республіки та Індії.

За межами Північної Америки маркетингом, продажами та післяпродажним обслуговуванням займається Nuvotem Talema, головний офіс в Ірландії, а також офіси Talema, розташовані по всій континентальній Європі, Великій Британії, Скандинавії, Австралії, Азії та на Далекому Сході. Північноамериканський ринок обслуговується компанією Talema Group LLC у Роллі, штат Міссурі. На територію України продукцію Talema постачає Компанія СЕА.

Різноманітні сфери розробки
Протягом багатьох років Talema досягла успіху в розробці, виробництві та постачанні мільйонів трансформаторів своїм клієнтам на додаток до великого асортименту пропозицій в галузі телекомунікацій та LAN. На всіх підприємствах діють дуже суворі процедури контролю та забезпечення якості, вони сертифіковані та працюють відповідно до ISO-9001.

Вже понад 40 років Talema постачає продукцію OEM-виробникам по всьому світу та домоглася схвалення фахівців електричних/електронних сфер усіх національних ринків. Завдяки цій офіційній підтримці, а також цінному внеску місцевих дистриб'юторів та партнерів, частка Talema на ринку OEM успішно та стабільно зростає.

Talema досягла аналогічних успіхів у сфері електроенергії для аудіотехніки та медичного обладнання, щорічно з моменту свого створення фіксуючи значне зростання частки світового ринку енергетичної продукції. В даний час Talema є провідним постачальником на ці ринки, що робить її домінуючою компанією у цій галузі.

Світова репутація Talema заснована на відмінному дизайні продукції, абсолютному прагненні якості та надійності, конкурентоспроможному співвідношенню ціни та продуктивності, а також високоефективній мережі збуту.

Маючи сучасне виробниче обладнання, висококваліфіковані технічні та інженерні знання, висококваліфіковану робочу силу, Talema має всі можливості для забезпечення оптимального компромісу між ціною та доставкою.

Top