Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Texas Instruments Incorporated (TI)

Texas Instruments Incorporated — американська технологічна компанія, яка розробляє та виробляє напівпровідники та різні інтегральні схеми, які вона продає розробникам та виробникам електроніки по всьому світу. Аналогові мікросхеми компанії керують живленням електронного обладнання, а вбудовані процесори вирішують певні завдання у електронних пристроях. Клієнти TI, яких налічується близько 100 000, використовують чіпи Texas Instruments для програм, які включають автомобілі, промислове обладнання, побутову електроніку, пристрої зв'язку та калькулятори. Компанія також має власні виробничі підприємства, що розташовані по всьому світу.

Texas Instruments працює у двох сегментах: аналогова та вбудована обробка даних.

Аналоговий бізнес, на який припадає близько 70% продажів TI, включає великосерійні аналогові та логічні продукти, напівпровідники для управління харчуванням, а також підсилювачі та перетворювачі даних. Аналогові продукти компанії використовують на ринках персональної електроніки, автомобілебудування, промисловості та інших галузей.

Сегмент вбудованої обробки, на який припадає близько 20% продажів, виробляє процесори цифрових сигналів (DSP) та мікроконтролери. Вбудовані процесори TI варіюються від недорогих мікроконтролерів, що використовуються в таких продуктах, як електричні зубні щітки, до складних пристроїв, що використовуються в автомобільних програмах, таких як інформаційно-розважальні системи та сучасні системи допомоги водієві.

Виручка, що залишилася, надходить від сегмента "Інше", який включає цифрові світлові процесори (DLP), що використовуються в проекторах для створення зображень високої чіткості, калькулятори, спеціалізовані інтегральні схеми (ASIC) і спеціальні напівпровідники.

Різноманітні вироби виробництва Texas Instruments на територію України постачає Компанія СЕА.

Продукція виробництва Texas Instruments Incorporated (TI) в каталозі компанії СЕА:

Top