Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Toshiba

Створення інтелектуальної технології, яка потребує роздумів та далекоглядності, — ось чим займається Toshiba. Компанія тісно співпрацює з клієнтами, щоб створювати електронні компоненти та продукти для зберігання даних, які мають надихати ринок і втілювати загальне бачення успіху.

Єдине рішення для напівпровідників та систем зберігання даних

Toshiba пропонує широкий спектр напівпровідників та продуктів для зберігання даних, що робить компанію єдиним постачальником для низки рішень та клієнтів. Toshiba тісно співпрацює з виробниками комплектного обладнання, ODM, CM, VAR та виробниками мікросхем, а також з роздрібними торговцями та партнерами зі збуту, щоб визначити правильний асортимент продукції та нові технологічні інновації. Завдяки перевіреним зобов'язанням та тривалим відносинам, напівпровідники та продукти для зберігання даних Toshiba уможливлюють створення новітніх смартфонів, планшетів, електронних книг, цифрових камер, медичних пристроїв, автомобільних додатків, корпоративних додатків та систем зберігання даних для ПК та ноутбуків.

Toshiba Electronics Europe GmbH

Toshiba Electronics Europe GmbH (TEE) — європейський підрозділ Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation, що займається виробництвом електронних компонентів. TEE пропонує європейським споживачам та підприємствам широкий спектр інноваційних продуктів на жорстких дисках (HDD), а також напівпровідникові рішення для автомобілів, промисловості, Інтернету речей, управління рухом, телекомунікацій, мереж, побутової техніки. Широкий портфель компанії включає інтегровані бездротові ІС, силові напівпровідники, мікроконтролери, оптичні напівпровідники, ASSP і дискретні пристрої, починаючи від діодів і закінчуючи логічними ІС.

Штаб-квартира TEE знаходиться в Дюссельдорфі, Німеччина, з філіями в Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Швеції та Великобританії, що забезпечують продаж, маркетинг та проєктування.

Компанія СЕА займається постачанням продукції Toshiba на територію України.

Продукція виробництва Toshiba в каталозі компанії СЕА:

Top