Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Vishay Semiconductors

Vishay є однією з найбільших компаній з виробництва пасивних електронних компонентів, дискретних напівпровідникових компонентів, фотоприймачів, світлодіодів та іншої оптоелектроніки, а також силових мікросхем.

Розвиток компанії
Компанія Vishay створена в 1962 році для виробництва плівкових резисторів, винайдених засновником компанії доктором Феліксом Зандманом.

До 1985 Vishay стала світовим лідером з виробництва резисторів і датчиків напруг. Vishay зайняла провідні позиції у виробництві низьковольтних силових польових транзисторів, випрямляючих діодів, діодів у скляних корпусах, інфрачервоних компонентів, дротяних та силових резисторів, плівкових резисторів, резистивних датчиків струму, танталових конденсаторів з рідким електро.

До складу Vishay входять такі виробники: Angstrohm, Aztronic, BCcomponents, Beyschlag, BLH, Celtron, Cera-Mite, Dale, Draloric, Electro-Films, ESTA, Foil Resistors, Measurements Group, Micro-Measurements, Nobel, Roederstein, Semiconductors, Sensortronics, Sfernice, Silicon Sprague, Techno, Tedea-Huntleigh, Thin Film, Transducers, Ultronix, Vitramon.

У 2006 році відбулося придбання компанією Vishay заводів International Rectifier.

Сфери використання товарів виробництва Vishay
Компоненти Vishay активно застосовуються в автомобільній електроніці, зв'язку, комп'ютерній техніці, промисловій електроніці, побутовій техніці та електроніці, медицині, вимірювальній техніці, у космічній та військовій техніці.

Компанія СЕА здійснює постачання продукції Vishay на територію України. Додаткову технічну інформацію про товари можна знайти на сайті виробника.

Продукція виробництва Vishay Semiconductors в каталозі компанії СЕА:

Top