Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

ZEROPLUS TECHNOLOGY CO., LTD.

Компанія Zeroplus Technology була заснована в 1997 році групою досвідчених інженерів. Zeroplus спеціалізується на розробці і виробництві бездротових контролерів, які сумісні з повним спектром периферійних пристроїв ігрових приставок і логічних аналізаторів на базі ПК.

У 2004 році Zeroplus розширила свій бізнес розпочавши розробку вимірювальних приладів. Застосовуючи передові технології MCU, компанією був успішно розроблений «логічний аналізатор на базі ПК». Унікальні інноваційні технології були запатентовані цілою низкою патентів, в число яких увійшли різні країни, включаючи Китай, Японію, Канаду, Тайвань, Індію, США, Англію, Сінгапур, Німеччину і Корею. На сьогоднішній день Zeroplus Technology випускає 37 додатків, 36 належать PI, а 1 - UM. Кількість патентів продовжує зростати. З моменту запуску в 2005 році логічного аналізатора на базі ПК багато виробників технологій в індустрії ІС і освітні установи широко адаптували його для цифрового аналізу, завдяки чому логічний аналізатор став найпопулярнішим на ринку Тайваню і набирає все більше популярності в світі.

В майбутньому Zeroplus продовжить технічні дослідження, розробки та інновації в сфері продуктів і послуг для того, щоб створювати якісні наукоємні продукти.

Офіційним дистриб'ютором продукції Zeroplus Technology в Україні є Компанія СЕА, яка постачає продукцію даного виробника.

Продукція виробництва ZEROPLUS TECHNOLOGY CO., LTD. в каталозі компанії СЕА:

Top