Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Медичний панельний ПК наступного покоління від IEI

  • 14.05.2024
  • 255

Враховуючи тенденцію попиту на інтелект та автоматизацію в медичній галузі, ефективність панельних ПК та можливості штучного інтелекту стали стандартною конфігурацією, що призводить до підвищення безпеки пацієнтів, оскільки постачальники медичних послуг надають пріоритет заходам безпеки.

Джерело ieiworld.com

IEI, провідний постачальник рішень для точної та цифрової медицини, представила у 2020 році перший панельний ПК медичного рівня, викликавши значний інтерес після його випуску. Завдяки недавньому зростанню популярності штучного інтелекту розвиток обчислювальної потужності має вирішальне значення для задоволення зростаючих потреб медичної візуалізації та аналізу. POCm-RPL наступного покоління, оснащений процесором Intel Core 13-го покоління, впорається з цим завданням.

Визнаючи життєво важливу роль Інтернету у формуванні майбутнього штучного інтелекту для охорони здоров'я, POCm-RPL використовує технологію Wi-Fi 6E. У світі периферійних обчислень, що розширюється, на базі штучного інтелекту у сфері охорони здоров'я високо цінуються ефективність Wi-Fi 6E і захист конфіденційності. Він забезпечує обробку та зворотний зв'язок у режимі реального часу, зменшуючи перешкоди та захищаючи конфіденційність пацієнтів, особливо у критичних ситуаціях. Крім того, POCm-RPL може похвалитися новітньою технологією штучного інтелекту IEI Privacy Alert. Ця функція проводить своєчасний огляд обличчя під час простою або на великих відстанях, швидко попереджаючи користувачів або переводячи пристрій в енергозберігаючий сплячий режим, щоб запобігти випадковому відображенню інформації про пацієнта.


Джерело ieiworld.com

Террі Ву, менеджер з медичної продукції IEI, заявив: «Оскільки АІ продовжує робити революцію в охороні здоров'я, захист конфіденційності пацієнтів залишається першорядним завданням. У IEI ми приділяємо пріоритетну увагу безпеці даних за допомогою надійних апаратних рішень, які запобігають випадковому розкриттю інформації про пацієнтів. Ми раді представити Privacy Alert – передова технологія відстеження осіб, яка захищає конфіденційні дані, виявляючи та запобігаючи несанкціонованому доступу до інформації про пацієнтів. Це нововведення сприяє створенню безпечнішого робочого середовища для медичних працівників».

Більш того, POCm-RPL наступного покоління оснащений виходом постійного струму, що налаштовується, з регульованою напругою для підключення різних периферійних пристроїв, що ефективно спрощує складність проводки і знижує обмеження по потужності. Крім того, удосконалення акумуляторних блоків з можливістю гарячої заміни оптимізують продуктивність, збільшуючи ємність акумулятора на 1,2% та скорочуючи час заряджання на 12%. Це, у поєднанні із запатентованим додатком управління живленням, знижує робоче навантаження ІТ-фахівців, дозволяючи зосередитись на основних завданнях.

Спираючись на минулі успіхи та позитивні відгуки, IEI, як і раніше, віддана технологічним інноваціям та розширенню застосування продуктів у медичній сфері. Це зобов'язання узгоджується зі зростанням впровадження штучного інтелекту і підкреслює місію IEI з надання цілісних медичних рішень.

Datasheet cерії POCm

За матеріалами ieiworld.com

 

Компанія СЕА є офіційним дистриб'ютором IEI Technology на території України. За додатковою інформацією звертайтеся до відділу обладнання для промислової автоматизації Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua

Top