Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Розширення мережі блоків безперебійного живлення світлофорних об'єктів від СЕА в Тернополі

  • 05.12.2023
  • 1005

Компанія СЕА — виробник сучасних універсальних модульних джерел безперебійного живлення, які активно впроваджуються в Тернополі для забезпечення надійного функціонування світлофорних об'єктів. Додатково впроваджено ще 4 блоки безперебійного живлення по всьому місту. Наразі загальна кількість блоків-комплексів по місту Тернопіль налічує 13 шт. 

Універсальні модульні джерела живлення від СЕА є надзвичайно ефективним та правильним рішенням для забезпечення безперебійної роботи об'єктів в часи дефіциту енергії, зниження температури навколишнього середовища та погіршення погодних умов.

блоки безперебійного живленняблоки безперебійного живленняблоки безперебійного живленняблоки безперебійного живлення

Однофазні джерела безперебійного живлення збираються на базі інверторів з номінальною потужністю 1000 Вт та піковою потужністю до 2000 Вт, з автоматичним переключенням на роботу від акумуляторів і навпаки на основну мережу за 10 мсек, що  забезпечує надійне електропостачання світлофорного об`єкту при відсутності основного джерела живлення більше 12-ти годин. Інвертори працюють з батареями напругою 12 В будь-якого типу акумулятора, включаючи літієві акумулятори, що дає замовнику гнучкість у виборі типу акумуляторів та надійність у забезпеченні безперебійного живлення обладнання з мінімальними вкладеннями. Зарядний струм до 55 А забезпечує швидку інтелектуальну зарядку акумуляторів з максимальним збереженням ресурсу акумуляторів. Автоматична система підтримання мікроклімату у шафі джерела безперебійного живлення забезпечує можливість роботи при температурах зовнішнього повітря у діапазоні від -30 до +60 °C.
 

Компанія СЕА виконує повний цикл робіт:

 Проєктування.
 Виготовлення.
 Монтаж на об`єкті.
 Пусконалагоджувальні роботи.
 Введення в експлуатацію.

Команда досвідчених фахівців допоможе Вам вибрати оптимальне рішення комплекту обладнання для Ваших потреб. Універсальне модульне джерело безперебійного живлення від СЕА — це ефективне рішення, яке розв'язує комплексні задачі енергоживлення під будь-які Ваші потреби.

 

Щоб залишити замовлення чи отримати додаткову консультацію щодо продукції звертайтесь до відділу продажу електротехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запит на електронну адресу:​ info@sea.com.ua

Top