× Компания Каталог Новости Вакансии Вход/авторизация Производители Контакты Доставка Тех. поддержка

Ceyear


Компанія Ceyear Technologies Co., Ltd була заснована в 2015 році на базі 40-го і 41-го Інститутів Китайської корпорації електронних технологій, які мають 50-річний досвід в розробці та виробництві вимірювальних приладів. Штаб-квартира знаходиться в місті Ціндао, провінція Шаньдун, Китай.

«Ceyear» – це торгова марка Ceyear Technologies Co., Ltd, яка з'явилася на світ у вересні 2017 року в Пекіні. Бренд «Ceyear» є флагманом китайського тестування і вимірювання і означає «інструмент, здатний мислити». 

Ceyear Technologies Co., Ltd є найбільшим розробником і виробником високочастотних вимірювальних приладів у Китаї та провідним постачальником для HUAWEI, China Telecom, китайської армії та багатьох інших великих компаній у всьому світі.

Штат компанії складається з команди професійних інженерів, що посвятили себе дослідженням і розробці сучасних електронних технологій і високотехнологічних продуктів. Особливу увагу Ceyear Technologies приділяє впровадженню нових методів випробувань, тестування та перевірки електронних компонентів, приладів і систем у процесі виробництва.

Ceyear Technologies займається вивченням і дослідженням самих передових технологій в області електронних випробувань і отримала ряд значущих технічних проривів в області розробки високотехнологічних наукових інструментів і загальних електронних вимірювальних приладів. Продукція досягла лідируючого рівня в Китаї, а також є передовою на міжнародному рівні, особливо в області електронних вимірювальних приладів загального призначення і систем автоматичного тестування, оптоелектроніки, систем зв'язку, компонентів, що працюють в мікровольтових і міліметрових діапазонах довжини хвиль та інших радіоелектронних продуктів.

Основні продукти, які виробляються під брендом Ceyear: генератори сигналів, аналізатори спектру, векторні аналізатори ланцюгів, тестери радіозв'язку, цифрові осциллографи, високочастотні компоненти міліметрового діапазону, модулі посилення сигналів, сварочні апарати, рефлектометри, вимірювачі потужності, джерела випромінювання та детектори видимих пошкоджень оптичного волокна.

Вимірювальні прилади, автоматичні випробувальні системи та компоненти, розроблені та виготовлені Ceyear, завоювали глибоку довіру та отримали заслужену репутацію серед користувачів. Вони широко застосовуються в області супутникового зв’язку, навігації, радіолокації, наукових досліджень та освіті, мережах оптоволоконного зв’язку, авіабудуванні, приладобудуванні та в ін.

Top