Компания СЭА
× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех. поддержка

Парковки для супермаркетів в Дніпрі виробництва СЕА

  • 03.07.2020
  • 611

Компанія СЕА, провідний вітчизняний розробник і виробник паркувального обладнання, продовжує модернізацію паркувальних просторів по всій Україні. Наразі фахівці СЕА облаштовують та модернізують парковки для супермаркетів та торгових центрів у місті Дніпро.

Дуже часто автомобілісти стикаються з проблемою паркування у різних ТРЦ та супермаркетах. Вони витрачають свій особистий час на те, щоб залишити автомобіль у цілісності та безпеці й нестача паркомісць робить виїзд у ТРЦ або за покупками не найприємнішим проведенням часу. Саме тому питання парковки у містах стоїть на високому рівні.

Нова автоматична парковка від СЕА у м. ДніпроНова автоматична парковка від СЕА у м. Дніпро

Нова автоматична парковка виробництва СЕА у м. Дніпро

Основні переваги парковок та думки автомобілістів дивіться у сюжеті:

Джерело: 34 телеканал

СЕА — компанія, яка розробляє та виготовляє паркувальне обладнання, облаштовує паркувальні майданчики та комплекси й може похвалитися десятками реалізованих проєктів по всій Україні. Компанія СЕА пропонує сертифіковане паркувальне обладнання та автоматизовані паркувальні системи для організації платних парковок будь-якої складності власного виробництва:

Більше реалізованих проєктів Компанії СЕА за посиланням

Мобільний додаток SEA Parking допомагає вирішити проблему пошуку і оплати парковки. Завантажити додаток можна на ресурсах Play Market і AppStore.

 

З питань придбання та монтажу паркувального обладнання, організації платної автоматизованої парковки, звертайтеся в офіс​ Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на e-mail: info@sea.com.ua


Top