Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Шлях до більшої ефективності

  • 15.02.2024
  • 1042
Інженери розробляють нові технології для зменшення втрат потужності в системах електромобілів. Вони використовують металооксидні напівпровідникові польові транзистори з карбіду кремнію, які дозволяють працювати на вищих частотах, що збільшує ефективність. Також використовуються спеціальні ізольовані драйвери затворів, що забезпечують надійне керування та моніторинг. Подібні нові рішення можуть покращити конкурентоспроможність електромобілів на ринку.
 
Texas Instruments пропонує нові рішення в цій області, такі як UCC5870-Q1 і UCC5871-Q1, які підвищують ефективність та надійність SiC MOSFETs в системах електромобілів. Ці технології можуть стати важливими факторами для подальшого розвитку ринку електромобілів та забезпечення їх конкурентоспроможності.
 
Більше про ряд функцій та сфери застосування читайте у журналі Електрик. Зручне ЗАМОВЛЕННЯ журналів видавництва для отримання найсвіжіших новин у світі електроніки та інноваційних технологій.
 
 
Для того щоб купити електронні компоненти або отримати кваліфіковану консультацію, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або по e-mail: info@sea.com.ua.
Top