Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Новинки CEDIA Expo: мультизонний підсилювач MDX-12

  • 31.05.2024
  • 296

Щорічна виставка "Розумного дому" CEDIA Expo 2023, що проходила в Денвері, США, знову показала найновітніші та найсучасніші технології для індивідуального встановлення акустичних систем та домашніх кінотеатрів. Цього року на виставці також були представлені кілька визначних продуктів. У першому огляді новинок, ми розглянули ідеальне компактне рішення для безшовної індивідуальної інтеграції — надтонкий A/V-ресивер MRX SLM. Даний огляд буде присвячений мультизонному підсилювачу MDX-12 від Anthem.

 A/V-ресивер MRX SLM

Аудіо для всього дому стало простішим

MDX-12 приєднується до родини Anthem MDX як просте, але надійне рішення для живлення розподілених аудіосистем. З 75 Вт чистої потужності Anthem на всіх 12 каналах, MDX-12 готовий оживити ваш дім по новому.

На ринку, перенасиченому варіантами підсилювачів, MDX-12 виділяється як найкращий вибір для клієнтів, які вимагають і простоти, і досконалості. Він перетворює складне завдання живлення розподілених аудіосистем у приємний, зручний досвід, забезпечуючи клієнтів не лише найкращою продуктивністю, але й найприємнішою подорожжю з їхньою музикою. MDX-12 — це більше, ніж розподільчий підсилювач; це свідчення прихильності Anthem до надання вищої аудіо якості, що робить його ідеальним супутником для тих, хто шукає найкраще у вигляді та функціональності.

Чиста потужність Anthem

З потужністю 75 Вт на 12 каналів при 8 Ом або до 150 Вт на 12 каналів при 4 Ом, MDX-12 забезпечує необхідну потужність, вам лише потрібно додати контроль. Відмовляючись від вбудованого матричного перемикання, яке мають його просунуті родичі MDX-8 та MDX-16, MDX-12 замість цього оснащений 6 спеціальними аналоговими входами, призначеними для кожної зони, і 2 вибірковими глобальними аналоговими входами. Просто додайте джерела або матрицю за вашим вибором, і MDX-12 буде готовий забезпечити справжню потужність Anthem для ваших динаміків. Хоча він розроблений для розподілених аудіорішень, його потужний вихід також робить його придатним для додавання додаткових каналів потужності до системи домашнього кінотеатру.

MDX12, MDX12 anthem

MDX12, MDX12 anthem

Компактний розмір, потужний вихід

Займаючи лише один простір в стійці 1U, MDX-12 може похвалитися надзвичайно ефективним компактним блоком живлення, здатним забезпечити до 1000 Вт у своєму елегантному корпусі. Розроблений компанією Anthem, цей підсилювач призначений для підтримки різних користувацьких налаштувань акустичних систем, пропонуючи до 75 Вт при 8 Ом і 150 Вт при 4 Ом на всіх 12 каналах. Для тих, хто шукає ще більшої потужності, MDX-12 дозволяє з'єднувати канали. У з'єднаному режимі він забезпечує вражаючі 280 Вт при 8 Ом. Попри свою потужну продуктивність, MDX-12 залишається прохолодним завдяки конструкції з вентиляторним охолодженням, що забезпечує безперебійне подання потужності навіть у найвимогливіших сценаріях.

MDX12, MDX12 anthem

Спроєктовано для досконалості

Мультизонні підсилювачі часто сприймаються як стандартні або масово вироблені товари, що поступаються як у дизайні, так і в якості. Однак у компанії Anthem, працівники ставлять продуктивність на перше місце. Це зобов'язання проявляється в ретельному проєктуванні та розробці MDX-12, продукту, створеного для забезпечення неперевершеної якості звуку, спеціально налаштованого для індивідуальних установок. Завдяки дивовижному коефіцієнту гармонічних спотворень (THD) 0.002% і високоефективному компактному блоку живлення, здатному забезпечити до 1000 Вт, MDX-12 поєднує в собі високу якість та значну потужність, займаючи мінімум простору. Це робить його ідеальним вибором для ваших індивідуальних інсталяційних потреб.

MDX12, MDX12 anthem

Вбудовані захисти для безкомпромісної продуктивності

MDX-12 використовує інтегровані підсилювальні чипи з вбудованими засобами захисту, включаючи захист від перевантаження струмом, температури та напруги. Крім того, підсилювач оснащений декількома термодатчиками, стратегічно розташованими на платі для контролю температурних коливань. Ці захисні заходи забезпечують надійну роботу та запобігають пошкодженню як самого підсилювача, так і підключених динаміків, роблячи MDX-12 придатним для розподілених аудіосистем у різних умовах, зберігаючи при цьому оптимальні стандарти безпеки та якості.

MDX12, MDX12 anthem

Маючи за плечима понад 35 років власного досвіду дизайну та інноваційної аудіоінженерії, продукти Anthem забезпечують безпрецедентний рівень надійності та функціональності, пропонуючи одне з найвищих співвідношень продуктивності та ціни в галузі. Це одна з причин, чому електроніка Anthem є вибором обізнаних любителів якісного звуку, професійних музикантів та інженерів по всьому світу.

 

Інтернет-магазин SEA Audio пропонує широкий вибір акустичних систем від світових виробників, які задовольнять найвибагливіші потреби любителів високоякісного звуку. Для попереднього замовлення та уточнень про наявність продукції на складі інтернет-магазину SEA AUDIO в Києві або на складі виробника звертайтесь до наших менеджерів: +38 (067) 549-78-05, info@sea-audio.com.ua

Top