Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Новинки CEDIA Expo: надтонкий A/V-ресивер MRX SLM

  • 24.05.2024
  • 338

Щорічна виставка "Розумного дому" CEDIA Expo 2023, що проходила в Денвері, США, знову представила найновіші та найсучасніші технології для індивідуальної установки акустичних систем та домашніх кінотеатрів. Цього року також були продемонстровані кілька видатних продуктів. У першому огляді новинок виставки, ми розглянемо MRX SLM – надтонкий AV-ресивер для систем домашнього кінотеатру від Anthem.

Anthem, постачальник аудіообладнання преміум-класу, випустив на ринок AV-ресивер MRX SLM, який сама компанія описує як ідеальне компактне рішення для безшовної індивідуальної інтеграції. За словами виробника, завдяки своєму елегантному дизайну, винятковій якості звуку та непохитній надійності, MRX SLM встановлює новий стандарт для аудіопристроїв у галузі.

AV-ресивер Anthem MRX SLM

У Anthem стверджують, що цей новий AV-ресивер відповідає на запитання «Де розмістити мій ресивер?», пропонуючи елегантне та ефективне рішення. Маючи компактний форм-фактор, який у кілька разів менший за традиційні AV-ресивери, MRX SLM інтегрується в будь-яку розважальну систему, пропонуючи інтеграторам свободу створювати чисті та лаконічні конструкції без шкоди для якості звуку.

Керуючий директор Anthem Джон Бегбі підкреслює: «Попит на ефективні та компактні рішення на ринку спеціалізованих інтеграторів ніколи не був таким високим. За допомогою MRX SLM компанія Anthem повністю задовольняє цю потребу, пропонуючи продукт, який пропонує неперевершену продуктивність, гнучкість та простоту інтеграції. Цей пристрій є обов'язковим для інтеграторів, які прагнуть надати своїм клієнтам кращу якість звуку, зберігаючи при цьому елегантне та візуально привабливе середовище».

Якість звуку

Anthem заявляє, що її прихильність до безкомпромісної якості звуку проявляється в MRX SLM. Попри свій тонкий профіль, цей ресивер був створений для забезпечення визначних характеристик, включаючи покращений об'ємний та високоякісний звук. Завдяки підключенню HDMI та підтримці Dolby Atmos й DTS:X, MRX SLM забезпечує сучасну якість звуку з високою чіткістю.

Щоб зробити прослуховування ще кращим, MRX SLM пропонує різні варіанти використання улюблених сервісів потокової передачі музики. Завдяки Spotify Connect, AirPlay, вбудованій функції Chromecast та потокової передачі через Bluetooth користувачі можуть слухати музику з телефону, планшета або ноутбука. MRX SLM від Anthem – гарант чистого, детального та динамічного звучання улюбленої музики.

Аудіо відео ресивер MRX SLM

Установники та клієнти також можуть скористатися фірмовою технологією корекції у приміщенні ARC Genesis. Технологія пропонує ряд функцій, які мають змінити якість прослуховування. Завдяки підтримці Mac і Windows, а також новим параметрам налаштування цільової кривої для глибоких басів і високих частот, установники можуть точно налаштувати кожну систему відповідно до переваг клієнта.

Гнучкість

Тонкий дизайн MRX SLM забезпечує універсальні варіанти розміщення, що дозволяє установникам розкрити свій творчий потенціал при налаштуванні, зберігаючи при цьому високу якість звуку. Пристрій можна непомітно сховати від очей, забезпечуючи потужний захоплюючий звук без шкоди для естетики.

Ключові особливості MRX SLM включають:

  • Компактний дизайн без шкоди якості звуку
  • 5-канальний підсилювач потужністю 50 Вт на канал, постійна потужність при опорі 8 Ом
  • Можливість підключення HDMI: HDMI 2.0b eARC, HDCP 2.3
  • Гнучкі можливості розміщення для повної інтеграції у будь-яку систему
  • Незалежна від платформи потокова передача (AirPlay, Chromecast, Spotify Connect, Bluetooth)
  • Розширені функції інтеграції з надійними можливостями ІР-керування, включаючи драйвери керування для основних систем автоматизації
  • Програмне забезпечення ARC Genesis, що пропонує розширені функції та цільові варіанти регулювання кривої для глибоких басів та високих частот

Компактний розмір, розширені функції та надійність роблять MRX SLM ідеальним вибором для інтеграторів, що прагнуть забезпечити чудову якість звуку при максимальному використанні простору. 

 

Інтернет-магазин SEA Audio пропонує широкий вибір акустичних систем від світових виробників, які задовольнять найвибагливіші потреби любителів високоякісного звуку. Для попереднього замовлення та уточнень про наявність продукції на складі інтернет-магазину SEA AUDIO в Києві або на складі виробника звертайтесь до наших менеджерів: +38 (067) 549-78-05, info@sea-audio.com.ua

Top