Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Конектори Elmex

Elmex – провідний виробник та експортер широкого спектру виробів для сонячної енергетики – пропонує:

  • фотоелектричні розподільні коробки:
  • різноманітні конектори, зокрема. із вбудованими запобіжниками:
  • кабель для сонячних електричних установок:
  • клеми для встановлення запобіжників, які використовуються для підключення та передачі енергії постійного струму від фотоелектричного модуля до входу інвертора.

Авторизованим постачальником виробів Elmex на території України є Компанія СЕА — для ознайомлення доступний каталог продукції.

Конектори для сонячної енергетики
Пристрої фіксації роз'ємів від Elmex серій ЕМРV+ / EBPV+ мають УФ-захист, працюють в діапазоні температур від -40°С до +85°С і підходять для застосування на фотоелектричних станціях. Корпуси виробів виготовлені з вогнестійкого інженерного термопласту.

Для якісного з'єднання пари роз'ємів та подальшого її функціонування, необхідне застосування сонячного кабелю діаметром 2.5/4.0/6.0 мм² із спеціальною двошаровою ізоляцією та захистом від ультрафіолетового випромінювання, який відповідає технічним стандартам TUV 2Pfg 1169/EN50618.

Сполучені PV конектори можуть бути відключені за допомогою універсального гайкового ключа згідно з NEC 2014.

Стрингові

ЕМРV4 та EMPV4N були спеціально розроблені Elmex для підключення сонячних панелей та інших пристроїв до станцій. Ці конектори стійкі до механічних пошкоджень, мають надійний пил-вологозахист відповідно до ІР68 і низькою величиною перехідного опору.

Прямые (стринговые) коннекторы Elmex ЕМРV4 и EMPV4N

Поставляються в комплекті "штекер"+"розетка"+"контакти" для мінімізації ймовірності неправильного підключення.

Розгалужувальні

EBPV4M-N та EBPV4F-N застосовуються для паралельного з'єднання з роз'ємами "штекер" або "розетка" стрингових конекторів. Сумісні також з прямими роз'ємами інших провідних виробників, які мають аналогічну конструкцію.

Разветвительные коннекторы Elmex EBPV4M, EBPV4F, EBPV4M-N и EBPV4F-N

Розгалужувальні конектори мають 3 точки підключення: 2 для входу стрінгових конекторів, 1 для виходу.

Прохідні

EMPVPCM4N-ЕХ та EMPVPCF4N-ЕХ призначені для підключення до панелей таких пристроїв сонячної енергетики, як розподільні блоки постійного струму, інвертори, шафи збору потужності тощо. Ці конектори забезпечені шестигранною гайкою для кріплення на монтажній поверхні.

Проходные коннекторы Elmex EMPVPCM4, EMPVPCF4, EMPVPCM4N и EMPVPCF4N

Захист від попадання води та пилу забезпечується кремнієвим гумовим кільцем, передбаченим між поверхнею панельного конектора та фотоелектричного корпусу.

PV конектори із вбудованими запобіжниками

Стрингові EMPV4IFC, EMPV4IFCM та EMPV4IFCF використовуються для захисту стрингів. Різні варіанти виконання цих пристроїв дозволяють підключати або прямий конектор з одного боку та кабель з іншого, або конектори з обох боків.

Стринговые коннекторы Elmex с предохранителем EMPV4FC, EMPV4FCM и EMPV4FCF

Розгалужувальні EBWFPVM та EBWFPVF застосовуються для паралельного з'єднання стрингових конекторів. Мають 3 точки підключення: 2 для входу роз'ємів конекторів, 1 для виходу.

Разветвительные коннекторы Elmex с предохранителем EBPVFC4M и EBPVFC4F

Поставляються комплектом "штекер"+"розетка". Для цих конекторів підходить (циліндричний) запобіжник gPV розміром 10×38 мм, EPVFL.

На складі Компанії СЕА є для замовлення комплектуючі для сонячних електростанцій, такі як запобіжники EPVFL 15A, конектори ЕВPV4F та ЕВPV4М, конектори ЕМPVPCF4N-EX та ЕМPVPCМ4N-EX, конектори ЕМPV4 та ЕМPV4IFCF1500, контролери заряду батарей SR-HP2420, а також конектори E1C11C14.

Кількість продукції обмежена. Поспішіть замовити!

За консультаціями та щоб купити конектори та інше обладнання для сонячної енергетики звертайтесь до офісу офіційного дистриб'ютора Elmex — Компанії СЕА — за телефоном +38 (044) 330 00 88, або напишіть нам на пошту info@sea.com.ua.

Top