Компания СЭА
× Компания Каталог Новости Вакансии Вход/авторизация Производители Контакты Доставка Тех. поддержка

Інноваційна камера контролю швидкості M5 від Quarterhill

  • 28.06.2024
  • 192

M5 Speed — виняткова точність та захист від несанкціонованого доступу

Quarterhill Inc., провідний постачальник рішень для стягування плати та контролю за дотриманням правил у галузі інтелектуальних транспортних систем («ІТС»), оголосила про те, що її дочірня компанія VDS Verkehrstechnik («VDS») отримала сертифікат омологації від Physikalisch-Technische Bundesanstalt Nationales Metrologieinstitut («PTB»), відомого національного метрологічного інституту Німеччини, і продовження сертифікату від Bundesamt für Eich-und Vermessungswe геодезії Австрії. Ці сертифікати відкриють шлях для продажу камери контролю швидкості M5 Speed ​​в Німеччині та Австрії.

M5 Speed

Камера контролю швидкості M5 Speed ​​сертифікована на відповідність суворим стандартам вимірювання та контролю швидкості. Це значне досягнення включає схвалення типу для M5 Speed, оснащеного новітньою моделлю цифрової камери ISC 4000V3, яка оснащена еліптичною кривою шифрування ECDSA P-256, новими інструкціями з експлуатації та оновленим програмним забезпеченням вимірювальних приладів, що встановлює новий стандарт у технологіях контролю руху.

Поліпшена безпека

Коли камера M5 Speed ​​фіксує перевищення швидкості транспортного засобу, вона негайно робить знімок як доказ. Камера використовує технологію ECDSA для «запечатування» цифрового зображення транспортного засобу разом із даними вимірювання швидкості за допомогою цифрового «підпису». Цей підпис гарантує, що фотографія та дані про швидкість захищені від підробки або маніпуляції. Зображення можна переглядати лише за допомогою програмного забезпечення Quarterhill.

Ця функція має вирішальне значення з двох основних причин:

1. Чесність та довіра: для того, щоб водії та правова система довіряли результатам камер контролю швидкості, докази, які вони надають, мають бути бездоганними — незмінними з моменту їх фіксації до подання у будь-якій потенційній юридичній установі. ECDSA забезпечує цю цілісність, створюючи основу довіри до системи.

2. Юридична реальність: у суді справжність доказів має першорядне значення. Якщо є хоч найменша ймовірність того, що докази можуть бути підроблені, їхня достовірність руйнується. Ось де ECDSA блищить, пропонуючи гарантії, необхідні для того, щоб такі докази зберігалися в судових розглядах, роблячи шляхи безпечнішими для всіх.

Сертифікація від органів законодавчої метрології дає урядам, страховикам і судам упевненість у тому, що M5 Speed ​​— це не просто інструмент для стримування перевищення швидкості, але й робить це з неперевершеною чесністю та надійністю.

Передові технології для більш безпечних спільнот

У відповідь на поширену потребу в ефективному контролі швидкості в районах з інтенсивним рухом M5 Speed ​​пропонує неперевершене рішення, яке забезпечує довгострокові позитивні зміни в поведінці водія. Дослідження та практичний досвід показують, що впровадження фіксованого контролю швидкості, такого як M5 Speed, призводить до помітного зниження порушень швидкісного режиму, що значно підвищує безпеку дорожнього руху у спільнотах.

Інновації для ефективного та надійного контролю швидкості

M5 Speed ​​втілює ефективність та надійність завдяки повністю автономній роботі, здатній автоматично перезапускатися після локальних збоїв живлення. Розроблений для того, щоб витримувати суворі погодні умови, включаючи зливи, хуртовини та спеку, M5 Speed ​​обіцяє незмінну продуктивність цілий рік. Його дизайн стриманий, та легко вписується в різні середовища з додатковими корпусами для міської сумісності.

Неперевершені функції відрізняють M5 Speed

  • Високоточний вимір швидкості: використовує передові волоконно-оптичні датчики для виявлення смуг руху та мотоциклів (опціонально), надаючи незаперечні докази.
  • Надійний захист: забезпечує результати захищені від маніпуляцій за допомогою зашифрованого захоплення зображень.
  • Погодні можливості: зберігає повну працездатність за будь-яких погодних умов.
  • Стійкість: відрізняється низьким енергоспоживанням із додатковим паливним елементом для установок, що не залежать від мережі.
  • Повністю автоматизована система: пропонує автоматизовану передачу даних та програмні додатки, що спрощують адміністративні та юридичні процеси.
  • Розширене налаштування: підтримує мережну інтеграцію, диференціацію автомобілів та вантажівок з автоматичним регулюванням швидкості та можливості вимірювання в тунелях як додаткові поліпшення.

"Ми дуже раді отримати сертифікати перевірки типу від PTB і BEV для нашої камери контролю швидкості M5 Speed ​​з покращеним шифруванням, що підтверджують нашу прихильність до підвищення безпеки дорожнього руху за допомогою технологічних інновацій", - сказав Чак Майєрс, генеральний директор Quarterhill. «Ці сертифікати не лише підтверджують безпеку, надійність та ефективність M5 Speed, але й знаменують собою значний крок уперед у нашій місії зі створення безпечніших доріг для всіх. Завдяки своїм надійним функціям та доведеному впливу M5 Speed ​​готова встановити новий стандарт у технології контролю швидкості».

M5 Speed ​​тепер сертифікована для використання в Німеччині та Австрії і створює переконливий прецедент для світових стандартів у рішеннях з автоматичного контролю швидкості.

Про Quarterhill

Quarterhill — провідний постачальник рішень для стягування плати та забезпечення дотримання правил у галузі інтелектуальної транспортної системи (ITS). Мета компанії — глобальне лідерство в ITS, засноване на технологіях, за допомогою органічного зростання їх напрямків стягування плати та забезпечення дотримання правил, а також за допомогою продовження інвестиційної стратегії, орієнтованої на придбання, яка має вигоду з привабливих можливостей зростання в ITS та суміжних ринках.

Джерело 

Ознайомитись більш детально з напрямком SEA WIM

Компанія СЕА займається проєктуванням, розробкою програмного забезпечення, монтажем, впровадженням і технічною підтримкою систем WIM. До складу партнерів СЕА входять:

  • International Road Dynamics Inc. — багатопрофільна компанія, що спеціалізується на інтелектуальних транспортних системах, має досвід розробки комплексних технічних рішень для вирішення унікальних і складних транспортних завдань.
  • Kistler Group — світовий лідер на ринку технологій вимірювання динамічного тиску, сили, крутного моменту та прискорення.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити по електронній пошті: info@sea.com.ua.

Top