× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor

Компанія СЕА пропонує Вам інноваційний самонесучий провід для повітряних ЛЕП виробництва компанії Mercury Cable & Energy (США), що не має аналогів, зі збільшеною провідністю — HVCRC. Завдяки застосуванню запатентованого посиленого композитного провідника, провід самонесучий, ціна якого конкурентна, HVCRC може поліпшити пропускну здатність лінії майже вдвічі.

У Світі дуже гостро стоїть питання про попит на електроенергію, що постійно зростає. Потрібне постійне розширення та оновлення магістральних та розподільчих мереж енергопостачальних компаній.

Дане технічне рішення позбавлене недоліків і забезпечує підвищення пропускної спроможності порівняно проводом АС вдвічі за рахунок застосування спеціальних сплавів та особливої ​​конструкції.

Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart ConductorСертифікат Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart ConductorКомпозитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor

Одним з ключових рішень HVCRC є застосування композитного посиленого сердечника, що складається з безлічі волокон оксиду алюмінію, що кардинально підвищує допустиме струмове навантаження, забезпечує максимально високу електропровідність та неймовірну механічну міцність.

Використовуючи провід HVCRC Ви:

 • збільшуєте надійність мережі, і зможете уникнути такої аварії, як послідовна відмова енергосистем через обрив проводу (при зледенінні або вітровому навантаженні);
 • забезпечуєте скорочення витрат на генеруючі потужності, знижує споживання палива і знижує викиди.
MERCURYЗавантажити каталог HVCRC

Висока якість HVCRC підтверджена суворими протоколами випробувань авторитетних компаній AEP, SECRI, LAPEM та Kinetrics North AmericaInc.

Основні переваги проводу HVCRC

 • Економічно вигідний (менше провисає за високих температур – збільшується відстань прольотів, необхідно менше опор)
  HVCRC Smart Conductor перевершує існуючі провідники за низкою ключових показників
 • Подвійне струмове навантаження порівняно з традиційними алюмінієвими проводами зі сталевим сердечником
 • Істотне зниження температури нагрівання проводів
 • Найменша кількість опор при будівництві нових ЛЕП
 • Збільшення пропускної спроможності існуючих ліній при модернізації енергомереж
 • Усунення гальванічної корозії
 • Істотне зниження втрат у лініях порівняно з іншими типами проводів порівняного діаметра за однакових температурних умов експлуатації

Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart ConductorКомпозитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor

(Порівняльна характеристика дроту перетином – 1020 kcmil HVCRC/TW та ACSR перетином – 795 kcmil, 1 kcmil≈0.5067 мм²)

 • Механічна міцність (має підвищену гнучкість і значно меншу вагу, стійка до температури до + 150 °С при безперервній експлуатації, не має біметалічної корозії, на багато міцніше на розрив при ожеледь-вітровій дії)
 • Міцність при вигині (не крихкий і міцний, сердечник дозволяє використовувати для транспортування бухти меншого діаметру, при монтажі не потрібні спеціальні процедури)

Міцність на розрив (кН/°С)

Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor

На графіку показані порівняльні характеристики кількох типів сучасних дротів:

 • ACCR - виробництва компанії 3М, США;
 • ACCC – виробництва компанії Lamifil, Бельгія;
 • HVCRC – виробництва компанії Mercury, США.

Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor

Висока якість HVCRC підтверджена суворими протоколами випробувань авторитетних компаній AEP, SECRI, LAPEM та Kinetrics North AmericaInc.

"Еволюція" дроту з композитним сердечником

За рахунок застосування запатентованих спеціальних сплавів та особливої ​​конструкції дроту HVCRC, а також використання композитного посиленого сердечника, що складається з безлічі волокон оксиду алюмінію, кардинально підвищується допустиме струмове навантаження, забезпечується максимально висока електропровідність і неймовірна механічна міцність.

Високотемпературні дроти дозволяють передавати необхідне струмове навантаження дротом меншого діаметра з меншим термічним подовженням. Наприклад: для АС185/29 – макс. струм 510 А, для дроту Mercury HVCRC/TW - максимальний струм 1029 А.

1-е покоління   2-е покоління
CRAC   ACCR (напр., виробництва "3М")
Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor
3-е покоління   4-е покоління
ACCC (напр., виробництва Lamifil)   HVCRC
Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor   Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor

 

Порівняльний фінансовий аналіз заміни дроту АС (ACSR) на композитний HVCRC/TW

Заснований на теоретичному розрахунку для заміни 1000 км дроту електричної лінії.

Для розрахунків приймаємо, що лінія передач буде – 345 кВ (закордонний стандарт) і припустимо, що постачання та монтаж кожної опори з лінійною арматурою та фундаментом «під ключ» коштуватиме – 150000 доларів США:

 • Порівняно з проводом ACSR (аналог АС), провід Mercury HVCRC/TW забезпечує економію в 669 опори (проліт замість 350 – 450 м між опорами для проводу ACSR становить 546 м — для проводу HVCRC), що на 1000 км становить близько $100 350 000 (1831 опори замість 2500). Самонесучий ізольований провід купити ви можете в Компанії СЕА
 • Ця економія досягається тим, що провід Mercury HVCRC/TW має велику міцність до провисання, дозволяючи збільшити стрілу провисання.
 • Початкові інвестиції повністю окупаються лише за рахунок зниження необхідної кількості опор без урахування додаткової економії через зниження втрат протягом усього терміну експлуатації дроту
 • Заощадження електроенергії триватимуть протягом усього терміну експлуатації (не менше 25 років), приносячи великі доходи від разових інвестицій.
Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart ConductorКомпозитний провід для ЛЕП HVCRC Smart ConductorКомпозитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor   Пропонуємо завантажити в pdf каталог лінійки HVCRC та інструкцію з монтажу проводів з композитним сердечником типу HVCRC.

Інноваційний, рентабельний, високотемпературний, високовольтний композитний провід HVCRC на напругу від 110 кВ до 1150 кВ – одне з найкращих та економічно доцільних рішень існуючих на сьогоднішній день на енергетичному ринку.

Слід зазначити, що реалізація повномасштабних інноваційних проєктів, таких як SmartGrid, неможлива без проводів нового покоління HVCRC, які є рішенням «4 покоління», заснованим на інноваційних технологіях та матеріалах.

Технічні описи проводів

З технічними характеристиками алюмінієвого композитного дроту Mercury HVCRC/TW Ви можете ознайомитись переглянувши або завантаживши наступні матеріали:

Linnet   Hawk   Groseak   Drake   Bittern
431 kcmil   611 kcmil   816 kcmil   1020 kcmil   1572 kcmil
Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor   Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor   Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor   Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor   Композитний провід для ЛЕП HVCRC Smart Conductor

 

Рекомендовані галузі застосування алюмінієвого композитного посиленого дроту Mercury HVCRC

пріоритетним національним проектом у ПАР є розвиток, а фактично відновлення національної енергосистемигалузі застосування алюмінієвого композитного посиленого дроту Mercury HVCRC

 • Модернізація ЛЕП у містах та промислових регіонах
 • Збільшення пропускної спроможності магістральних ЛЕП

галузі застосування алюмінієвого композитного посиленого дроту Mercury HVCRCгалузі застосування алюмінієвого композитного посиленого дроту Mercury HVCRC

 • При будівництві ЛЕП для нових транспортних розв'язок
 • Гнучка ошинівка підстанцій

галузі застосування алюмінієвого композитного посиленого дроту Mercury HVCRCгалузі застосування алюмінієвого композитного посиленого дроту Mercury HVCRC

 • Довгі переходи через річки, гірську місцевість та ін.
 • У районах з корозійним середовищем.

 

Виробник дротів нового покоління

Американська компанія MercuryCable & Energy є дослідницькою компанією, зайнятою розробками в галузі високовольтних проводів із композитним сердечником (HVCRC).

MERCURY

На підставі більш ніж 10-річних досліджень та розробок провідних інженерів та вчених, суворих температурних та навантажувальних випробувань композитних матеріалів у космічних технологіях, компанія MercuryCable& Energy розробила та виробляє нове покоління запатентованих проводів HVCRC (HVCRC Conductor) для енергосистем SmartGrid.

 

Компанія СЕА є дистриб'ютором продукції Mercury Cable & Energy в Україні, організовує своєчасне постачання та надає всебічну технічну підтримку. За додатковою інформацією щодо проводу та кабелю самонесучого звертайтеся в офіс Компанії СЕА поштою info@sea.com.ua .

Top