× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Мікропроцесорні пристрої релейного захисту та автоматики - TPU220 та TPU420

Компанія СЕА пропонує мікропроцесорні пристрої релейного захисту та автоматики виробництва Efacec (Португалія) для захисту ліній середньої, високої та надвисокої напруги, а також автоматизації розподілу електроенергії — TPU220 та TPU420.

TPU-420TPU-220

Лінійка мікропроцесорних пристроїв релейного захисту та автоматики від компанії Efacec включає нову серію TPU420, і більш ранню серію TPU220. Дана продукція дозволяє забезпечити надійний захист ліній середньої, високої та надвисокої напруги, а також автоматизацію розподілу електроенергії. Це обладнання розроблено для величезної кількості застосувань, починаючи від електростанцій, і закінчуючи промисловими підприємствами.

Базуючись на 65-річному досвіді роботи на європейському та світовому ринку обладнання для електроенергетики, компанія Efacec пропонує ефективні рішення, які задовольняють широкий спектр вимог замовників, а також забезпечують оптимальний баланс цін та характеристик.

Пристрої релейного захисту та автоматики, що поставляються, застосовуються на наступних об'єктах:

  • Електростанції

атомні електростанціїтеплові електростанціїгідроелектростанції

сонячні електространціївітрові електростанції

  • Електричні підстанції

електричні підстанціїелектричні підстанції

  • Промислові підприємства

промислові підприємства

 

Компанія СЕА - офіційний дистриб'ютор EFACEC Sistemas de Electrónica на території України.

З питань отримання додаткової технічної інформації та придбання продукції EFACEC звертайтесь за тел.: (044) 330-00-88 або e-mail: info@sea.com.ua .

Top