Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Датчики ваги (тензодатчики)

Інформація дійсна на 22.06.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
Тензометричний датчик ваги з ніжкою IP67
код: CZL803-1000KG (CZL803KA3-1000KG)
На складі: 285 шт.
Тензометричний датчик ваги (одноточковий)
На складі: 220 шт.
Тензометричний датчик ваги (одноточковий)
На складі: 170 шт.
2000KG
Тензометричний датчик ваги з ніжкою IP67
На складі: 80 шт.
5KG
Тензометричний датчик ваги (одноточковий)
На складі: 49 шт.
Тензометричний датчик ваги (одноточковий)
На складі: 16 шт.
Тензометричний датчик ваги з ніжкою IP67 (H8C)
код: CZL803-500KG (CZL803KA3-500KG)
На складі: 8 шт.
Тензометричний датчик ваги (одноточковий)
На складі: 1 шт.
603215-T
Тензодатчик для измерения веса до 10000кг
Intercomp Co
На складі: 1 шт.
0615-0100-G000
0615-0100-G000, 100 кг, тензодатчик
Vishay Tedea-Huntleigh
Немає на складі
1-C2/100KN
Немає на складі
1-C2/100KN с калибровкой K-CAL-F-S-5-D-S-S-1-0
Немає на складі
1-C2/200KN
Немає на складі
1-C2/200KN с калибровкой K-CAL-F-S-5-D-S-S-1-0
Немає на складі
1-C2/50KN
Немає на складі

Тензодатчик - це перетворювач, який перетворює силу на вимірюваний електричний вихід. Хоча існує багато різновидів датчиків сили, тензодатчики є найчастіше використовуваним типом. За винятком деяких лабораторій, де ще використовуються точні механічні ваги, тензодатчики переважають у галузі зважування. Тензодатчики забезпечують точність від 0,03% до 0,25% від повної шкали та підходять практично для всіх промислових застосувань.

тензодатчикЯк працює тензодатчик?

Тензометричний датчик працює шляхом перетворення механічної сили на цифрові значення, які користувач може прочитати і записати. Внутрішня робота тензодатчика відрізняється залежно від типу тензодатчика, який ви обираєте. 

Застосування тензодатчика

Тензодатчик вимірює механічну силу, переважно вагу предметів. Сьогодні майже всі електронні ваги використовують тензодатчики для виміру ваги. Вони широко використовуються через точність, з якою вони можуть вимірювати вагу. Тензодатчики застосовуються в різних галузях, які потребують точності та акуратності. Існують різні класи для тензодатчиків, клас A, клас B, клас C та клас D, і з кожним класом відбувається зміна як точності, так і ємності.

Типи тензодатчиків

Конструкції тензодатчиків ваги можна розрізнити за типом вихідного сигналу, що генерується (пневматичний, гідравлічний, електричний та ін) або за способом визначення ваги (вигин, зсув, стиск, розтяг і т. д.). Розглянемо основні види тензодатчиків.

  • Гідравлічні тензодатчики

Гідравлічні тензодатчики являють собою силові пристрої, що вимірюють вагу як зміну тиску внутрішньої рідини, що наповнює. У датчиках гідравлічного зусилля з мембраною, що обертається, навантаження або сила, що діє на завантажувальну головку, передається на поршень, який, у свою чергу, стискає заповнюючу рідину, укладену в камері еластомерної мембрани.

  • Пневматичні тензодатчики

Пневматичні тензодатчики працюють за принципом балансу сил. Ці пристрої використовують кілька камер демпфера, щоб забезпечити більш високу точність, ніж гідравлічний пристрій. У деяких конструкціях перша камера демпфера використовується як камера тари. Пневматичні тензодатчики часто використовуються для вимірювання порівняно невеликої ваги в галузях, де чистота та безпека мають першорядне значення. 

  • П'єзорезистивний тензодатчик

Подібні до дії тензодатчикам, датчики п;єзорезистивної сили генерують вихідний сигнал високого рівня, що робить їх ідеальними для простих систем зважування, оскільки вони можуть бути підключені безпосередньо до вимірювача показань. Проте наявність недорогих лінійних підсилювачів зменшила цю перевагу. Додатковим недоліком п'єзорезистивних пристроїв є їхній нелінійний вихід.

тензодатчик

  • Індуктивні та реактивні тензодатчики

Обидва ці пристрої реагують на пропорційне зміщення феромагнітного сердечника. Один із них змінює індуктивність соленоїдної котушки через рух її залізного сердечника; інший змінює небажання дуже невеликого повітряного зазору.

  • Магнітострикційні тензодатчики

Робота цього датчика ваги ґрунтується на зміні проникності феромагнітних матеріалів при додаванні напруги. Він побудований із набору пластин, що утворюють несучу колону навколо набору первинних та вторинних обмоток трансформатора. Коли сила прикладена, напруги викликають спотворення структурі потоку, генеруючи вихідний сигнал, пропорційний прикладеному навантаженню. 

Компанія СЕА пропонує широкий асортимент тензодатчиків від провідних виробників датчиків ваги, таких як Vishay, DONGGUAN SOUTH CHINA SEA ELECTRONIC та ін.

Для того щоб купити тензодатчики, дізнатися ціну тензометричного датчика ваги або отримати більш детальну інформацію звертайтесь до відділу електронних компонентів Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або електронною поштою info@sea.com.ua

Top