Олов'яно свинцевий припій
Директива про обмеження вмісту небезпечних речовин більш широко відома в електронній промисловості як RoHS була прийнята Європейським Союзом у 2003 році та набула чинності 1 липня 2006 року. Директива RoHS спрямована на обмеження використання шести небезпечних матеріалів при виробництві електричних та електронних пристроїв. З RoHS тісно пов'язана директива щодо утилізації електричного та електронного обладнання, більш відома як директива WEEE. Директива WEEE встановлює цілі збору, переробки та утилізації електротоварів.
До реалізації директив RoHS та WEEE широко застосовувалося використання олов'яно-свинцевого припою, його надійність була ретельно перевірена, а його зовнішній вигляд легко перевірявся. Практично всі електронні зборки були спроектовані таким чином, щоб витримувати виробництво з використанням олов'яно-свинцевого припою та необхідних температур. Крім того, практично всі специфікації, написані для забезпечення відповідності електронних збірок на військовому, урядовому та споживчому ринках, були написані з урахуванням того ж сплаву олова/свинцю.
Використання свинцевмісних припоїв
Олов'яно свинцевий припій (друга назва "м'який припій") є комерційно доступним з концентрацією олова в діапазоні 5-70%. Міцність припою визначається концентрацією олова: чим вища концентрація олова в припої, тим вища міцність. Додавання олова, дорожчого, ніж свинець, покращує змочують властивості сплаву. Сам свинець має погані змочують характеристики. Сплави з високим вмістом олова мають обмежене застосування, оскільки діапазон оброблюваності може бути забезпечений дешевшим сплавом з високим вмістом свинцю.
До недавніх вимог до безсвинцевої продукції електронні компоненти на друкованих платах (друкованих платах) підключалися до ланцюга з мідної фольги травленої і, отже, до інших компонентів за допомогою паяних з'єднань, створюваних вручну за допомогою паяльника з використанням евтектичного або майже евтектичного (60/40) припою з осердям з флюсу або за допомогою пристрою для паяння хвилею припою, який попередньо застосовує флюс. Тим не менш, на платах, що використовують технологію поверхневого монтажу з високим кроком, зазвичай використовується паяльна паста, що наноситься на кожне місце паяння перед розміщенням компонента на платі.
Свинець і до певної міри олово, що використовуються в припої, містять невеликі, але значні кількості радіоізотопних домішок. Радіоізотопи, що піддаються альфа-розпаду, викликають занепокоєння через їх тенденцію викликати помилки.
Типи припоїв
Для того щоб вибрати свинець, що містить або безсвинцевий припій, а також купити припій в Україні потрібно знати відмінності між ними. Основна відмінність між припоєм олово свинець та безсвинцевим припоєм, з погляду переробки та ремонту, полягає в температурах, необхідних для формування належного інтерметалевого зв'язку. Для найбільш широко використовуваних сплавів олова/свинцю, таких як Sn60 Pb40 або частішого Sn63 Pb37 (евтектика) температура плавлення становить 361 F (183 C). Найчастіше використовуваний безсвинцевий сплав Sn96,5 Ag3,0 Cu0,5, зазвичай званий SAC 305, має температуру плавлення від 422 F (217 C) до 428 F (220 C). Результуюче підвищення температури плавлення матиме ефект зменшення загального вікна процесу може змінити традиційно прийнятий зовнішній вигляд готового продукту.
Типи свинцевих припоїв у програмі постачання Компанії СЕА
Компанія СЕА пропонує Вам купити лідируючий продукт із припоїв, що містять свинець - припій SN63PB37. Цей товар є олов'яним припоєм із синтетичним флюсом (no clean 1,1%). Свинець, що містить припій SN63PB37 гарантує своєму користувачеві відмінну міцність і високу надійність паяльних з'єднань.
Даний припій знайде своє застосування в груповому паянні друкарського монтажу, пайці на автоматизованих лініях хвилею припою та ін. Область застосування:
Компанія СЕА пропонує купити припій для паяння в Києві від провідних виробників обладнання та матеріалів для паяння Interflux Electronics N.V та Ku Ping Enterprise Co., Ltd. Для отримання більш детальної інформації про припої звертайтесь за телефоном: +38 (044) 330 00 88, або за електронною поштою: info@sea.com.ua.
Написати відгук