Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Безсвинцеві припої

Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.

На жаль, нічого не знайдено!

 

Безсвинцевий припій
Безсвинцевим припоєм називається припою, який у своєму складі не містить свинцю. Такий тип припою є більш екологічним та є допоміжним для вирішення проблеми екології та охорони праці.

Види припоїв без свинцю
1. Зі вмістом міді. Такий різновид припою було створено для спаювання друкованих плат. Цей процес здійснюється хвилею припою. Даний тип припою має невисоку механічну якість у наплавленому стані в порівнянні з іншими різновидами.
2. Зі змістом срібла. Одним із найпопулярніших видів припою є олов'яний безсвинцевий припій. Надійність, висока якість спаювання, відмінні механічні характеристики у наплавленому стані – все це ви отримаєте, використовуючи припій із вмістом срібла.
3. Багатоскладовий сплав міді, срібла та олова (олово в даному сплаві займає понад 90%). Даний склад має низьку температуру плавлення, має гарне спаювання і підвищену міцність з'єднання. Також він дуже вигідний з економічного погляду.

Бессвинцовый припой

 

Особливості паяння безсвинцевим припоєм
Використання безсвинцевого припою в електроніці стає все більш поширеним, оскільки виробники продовжують дотримуватись директив ROHS. Хороша практика, така як наявність чистих прокладок, чистого наконечника паяльника та забезпечення можливості паяного з'єднання остигати без перешкод є загальними для всіх припоїв.

Температура плавлення безсвинцевого припою
Більшість безсвинцевих замінників для звичайних припоїв 60/40 і 63/37 Sn-Pb мають температуру плавлення на 5-20 ° C вище, хоча є і припої з набагато нижчими температурами плавлення. Безсвинцеві припої плавляться за більш високих температур, близько 217 ° C / 422 ° F в порівнянні з 183 ° C / 361 ° F для варіанта на основі свинцю. Тому матеріали для друкованих плат та електронні компоненти повинні витримувати вищі температури.
Через високу температуру паяння необхідно швидше видаляти паяльник, щоб уникнути пошкодження компонентів або напрямних.

Бессвинцовый припой

 

Переваги та недоліки безсвинцевих припоїв
Оскільки безсвинцевий припій не містить свинцю, він є екологічно чистішим варіантом, ніж припій на основі свинцю. Дотримання запобіжних заходів може захистити працівників від отруєння свинцем, але екологічні переваги безсвинцевого припою виходять далеко за межі складального заводу. Компоненти, виготовлені з безсвинцевого припою, придатні для вторинної переробки, на відміну електроніки, виготовленої з припою з урахуванням свинцю. Оскільки екологічні норми продовжують зростати, деякі компанії змушені створювати електроніку, придатну для переробки. Основні переваги та недоліки безсвинцевого припою:

Переваги:

  • Безпечний у використанні
  • Відсутні токсичні елементи
  • Має високу електропровідність
  • Сплави з міддю мають високу температурну стійкість.
  • В олов'яних сплавах можна спостерігати відмінне змочування

Недоліки:

  • Порівняно зі свинцевим припоєм, у сплавів олова з іншими металами спостерігається зниження змочуваності
  • Не використовується в електроніці
  • Висока температура плавлення

 

Змочування безсвинцевого припою
Змочування безсвинцевого припою займає більше часу та гірше на брудних, окислених поверхнях. Підвищення температури покращує змочування, проте високі температури скорочують термін служби наконечника паяльника та можуть пошкодити друковану плату та компоненти. Більш агресивний флюс також може бути використаний для покращення змочування. У цьому випадку слід ретельно очистити припій, щоб запобігти проблемам, пов'язаним з флюсом, таким як корозія, зростання дендритів, погана адгезія відповідних покриттів та електроміграція, які можуть викликати короткі замикання між слідами контурів.

Паяльник та наконечник
Процеси безсвинцевого паяння вимагають використання паяльників із вищою потужністю. А оскільки ефективна теплопередача значною мірою залежить від наконечника припою та часу витримки, наконечники для безсвинцевого паяння повинні бути правильного розміру та конструкції та здатні передавати достатню кількість тепла з'єднанню. Крім того, розмір поверхні наконечника повинен відповідати розміру з'єднання, що паяється.

Безсвинцевий паяльний наконечник зношується швидше через високі температури і агресивний флюс. Це з підвищеною швидкістю утворення оксиду на наконечнику і змочуванням поверхні наконечника. Більше тривалий термін служби наконечника досягається за рахунок використання нижчих температур, використання припоїв і флюсів, розроблених для застосування безсвинцевого припою.

Компанія СЕА пропонує своїм клієнтам купити припій без свинцю від провідного виробника пайкових матеріалів компанії Interflux Electronics N.V.

Для того щоб отримати більш детальну інформацію про припої про те, як купити безсвинцевий припій у Києві та Україні, звертайтесь за телефоном: +38 (044) 330 00 88, або e-mail: info@ sea.com.ua.

Top