Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Потужне та універсальне рішення для GNSS-навігації – LC29H модуль Quectel

  • 06.04.2023
  • 838
Quectel Wireless Solutions є лідером на ринку модулів NB-IoT та LTE-M, надаючи своїм клієнтам передові рішення для Інтернету речей (IoT).
 
LC29H GNSS модуль виробництва Quectel Wireless Solutions – це компактний та потужний модуль для глобальної навігаційної супутникової системи (GNSS) із вбудованою антеною. Він працює з різними GNSS-системами, модуль має високу точність позиціювання і чутливість, що дозволяє використовувати його в різних умовах і на різних типах поверхонь.
 
LC29H має низький рівень енергоспоживання та може працювати від різних джерел живлення, включаючи батареї та сонячні панелі, що робить його придатним для використання у мобільних пристроях та системах дистанційного моніторингу. Він поставляється з різними драйверами та програмним забезпеченням, що спрощує його інтеграцію до різних програм.
 
Більше розгорнутої інформації про модуль, основні технічні характеристики та переваги містяться у випуску журналу Радіоаматор №1-2.
 
Спеціалізовані журнали  пропонують на своїх сторінках найсвіжішу інформацію зі світу електроніки та електротехніки через оформлення передплати за ПОСИЛАННЯМ.
 

Компанія СЕА з 1990 року займається оптовою торгівлею на ринку України електронними компонентами для промислових підприємств. В області бездротових технологій ми пропонуємо модеми, модулі зв'язку та аксесуари від провідних світових виробників. Купити продукцію Quectel і для отримання додаткової інформації та запиту даташітів, будь ласка, зв'яжіться з відділом бездротових компонентів Компанії СЕА, за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або надішліть запит на e-mail: quectel@sea.com.ua

Top