Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Реле твердотільні

Інформація дійсна на 24.05.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
Одинарное оптореле 350 В 0,1 А 35 Ом 2msek SO-4
На складі: 438 шт.
оптореле 1FORMC 350 В 120 мА 35 Ом DIP8
На складі: 242 шт.
На складі: 201 шт.
На складі: 200 шт.
SOP-4, OptoMOS Relays, Uiso=1500V, Ublock=350V, Iload=120mA, -40...+85
На складі: 170 шт.
FORMA&B оптореле 250 В 250 мА 7 Ом DIP8
На складі: 147 шт.
1FORMA оптореле 250 В 170 мА 20 Ом DIP-6
На складі: 143 шт.
CPC1030N
Одиночная оптопара 350 В 0,12 А 2 мсек 30 Ом SO-4
На складі: 100 шт.
Solid State SPST-NO (1 Form A) x 2 8-SMD (0.300", 7.62mm)
На складі: 97 шт.
На складі: 94 шт.
Одинарное оптореле 300 В 50 мА 100 Ом 50 миксек DIP6
На складі: 75 шт.
PS7141-1A
Оптореле, 1 канал, норм.разомкн., Uком=400В, Iком=150мА
NEC Electronics (Europe) GmbH
На складі: 52 шт.
RELAY OPTOMOS 600MA 4-SOP
На складі: 40 шт.
На складі: 40 шт.
1FORMA оптореле 250 В 200 мА 10 Ом SO-6
На складі: 26 шт.

Що таке твердотільні реле?

З точки зору електротехніки, реле — це відносно простий комутаційний пристрій, який використовується для автоматичного замикання або розмикання набору контактів між двома ланцюгами. Цей процес запускається електричним входом або яким-небудь керуючим сигналом, у відповідь на який релейний перемикач зазвичай переміщається з положення «вимкнено» в положення «включено».

При цьому реле замикає (або рідше розмикає) певний набір контактів, таким чином замикаючи (або розриваючи) ланцюг (ланцюги). У більшості випадків, коли електричний релейний пристрій не отримує сигналу, контакти розімкнені, і ланцюг практично незамкнутий. Коли електричний сигнал керування відправляється на клеми реле, він викликає фізичний відгук у релейному перемикачі, зазвичай змушуючи його замикати ці контакти і замикати ланцюг у міру необхідності.

У стандартному реле цей процес є електромеханічним. Інакше кажучи, електричний керуючий сигнал викликає механічну реакцію реле. Таким чином, стандартний механічний релейний перемикач складається з ключових частин, що рухаються, і саме ці частини фізично змінюють положення, щоб розмикати/замикати контакти і замикати або розмикати ланцюг у міру необхідності.

Схема твердотільного реле

Навпаки, твердотільне реле не має механічних чи рухомих частин. Як електричні компоненти твердотільні реле широко використовуються для виконання практично тих же функцій включення/вимкнення, відкриття/закриття, що і стандартні реле, але твердотільний перемикач робить це повністю без будь-яких фізичних рухів усередині самого реле.

Твердотільні реле можуть бути спроєктовані для роботи на основі вхідних струмів змінного або постійного струму, залежно від конкретної моделі та додатків. Загальні напруги для входу постійного струму включають:

 • твердотільне реле 5 вольт,
 • твердотільне реле 12 вольт,
 • твердотільне реле 24,

в той час як широко доступні приклади твердотільних реле змінного струму часто основані на вході змінного струму 120 або 240 В.

Термін "твердотільне реле" насправді є досить загальним і може фактично відноситись до всіх видів різних компонентів і конфігурацій реле, що використовуються для виконання основної функції включення/вимкнення.

Багато з цих конфігурацій буде розроблено для конкретних галузей або програм. Наприклад, твердотільні реле, призначені для використання в автомобілях, як правило, оптимізовані для установки за принципом «підключи та працюй» і стійкі до найсуворіших умов навколишнього середовища (антивібрація, захист від перенапруги, переполюсування та захист від короткого замикання).

Застосування твердотільних реле

Твердотільні реле широко використовуються в різних областях, секторах і галузях, включаючи:

 • Промисловий контроль
 • Блок керування двигуном
 • Робототехніка
 • Медичне обладнання
 • Інструментарій
 • Мультиплексори
 • Отримання даних
 • Підсистеми введення/виводу
 • Лічильники
 • Побутова техніка та ін.

Робота твердотільного реле

Як зазначалося вище, ключовою характеристикою твердотільного реле є те, що воно не потребує частин, що рухаються, для виконання завдання розмикання або замикання контактів у ланцюгу.

На відміну від механічного реле, у твердотільному реле немає зміни положення будь-якого компонента, коли воно перемикається між увімкненим/вимкненим, відкритим/замкненим станами. Замість цього твердотільне реле працює шляхом перетворення вхідного електричного керуючого сигналу в оптичний сигнал.

Цей оптичний сигнал потім прямує через невеликий проміжок (постійно) відкритого простору всередині модуля, відомого як оптоізолятор, туди, де він приймається світлочутливим транзистором, який, у свою чергу, перетворює та надсилає сигнал іншим електричним компонентам. Це замикає ланцюг і в кінцевому підсумку запускає бажану дію, і все це без будь-яких контактів у твердотільному реле, що коли-небудь вступають у прямий фізичний контакт один з одним.

Типи кріплення твердотільних реле

Крім того, що на світових ринках продається безліч різних типів твердотільних релейних перемикачів, існує також безліч видів підключення твердотільних реле, доступних для їх фізичної установки в ланцюгу або розміщення їх як частини більш ширшої електричної системи. Ціна твердотільного реле також залежить від його кріплення/призначення:

 • Кріплення для твердотільних реле на друкованій платі
 • Реле твердотільні для монтажу на DIN-рейку
 • Панель твердотільних реле та кріплення на шасі
 • Кріплення радіатора твердотільного реле
 • Вставні кріплення для твердотільних реле

У той час як електромеханічні та твердотільні реле мають дуже широкий потенціал застосування з точки зору управління подачею енергії для опалення, освітлення, обладнання, заснованого на русі, та багато іншого, кожне з них має явні переваги у конкретних сценаріях.

Незалежно від того, чи вирішите ви вибрати більш стару або новішу технологію, в першу чергу буде прийматися рішення, засноване на тому, що ви хочете, щоб релейний перемикач робив, як часто, як швидко і наскільки надійно.

У програму поставок Компанії СЕА входять реле твердотільні від провідних постачальників електронних компонентів таких як Ixys Semiconductor/Clare, Omron Electronics, Wago, Panasonic, Crydom та ін. Для того, щоб отримати кваліфіковану консультацію та купити твердотільні реле, зверніться до офісу Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua

Top