× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Провід високовольтний для ЛЕП

Сума мінімального замовлення - 500 грн.
Інформація дійсна на 23.05.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
HVCRC Linnet Conductor
Немає на складі
Compression Linnet Deadend
Немає на складі
Compression Joint Splicer HVCRC with AC-185/29
Немає на складі
Compression Joint Splicer HVCRC with AC-240/32
Немає на складі
High Temperature Filler Compound
Немає на складі
Rigid Cablle Trimmer
Немає на складі

Компанія СЕА пропонує Вам інноваційний самонесучий провід для повітряних ЛЕП виробництва компанії Mercury Cable & Energy (США), що не має аналогів, зі збільшеною провідністю – HVCRC. Завдяки застосуванню запатентованого композитного посиленого провідника, провід HVCRC може поліпшити пропускну здатність лінії майже вдвічі.

Одним із ключових рішень HVCRC є застосування композитного посиленого сердечника, що складається з безлічі волокон оксиду алюмінію, що кардинально підвищує допустиме струмове навантаження, забезпечує максимально високу електропровідність та неймовірну механічну міцність.

Висока якість HVCRC підтверджена суворими протоколами випробувань авторитетних компаній AEP, SECRI, LAPEM та Kinetrics North AmericaInc.

Основні переваги дроту HVCRC

  • економічно вигідний (менше провисає за високих температур – збільшується відстань прольотів, необхідно менше опор).
  • HVCRC Smart Conductor перевершує існуючі провідники за низкою ключових показників:
  • Подвійне струмове навантаження в порівнянні з традиційними алюмінієвими проводами зі сталевим осердям
  • Істотне зниження температури нагрівання проводів
  • Найменша кількість опор при будівництві нових ЛЕП
  • Збільшення пропускної спроможності існуючих ліній під час модернізації енергомереж
  • Усунення гальванічної корозії
  • Істотне зниження втрат у лініях порівняно з іншими типами проводів порівняного діаметра за однакових температурних умов експлуатації
  • механічна міцність (має підвищену гнучкість і значно меншу вагу, стійку до температури до + 150 °С при безперервній експлуатації, не має біметалічної корозії, набагато міцніше на розрив при ожеледо-вітровому впливі);
  • міцність при згинанні (не крихкий і міцний, сердечник дозволяє використовувати для транспортування бухти меншого діаметру, при монтажі не потрібно спеціальних процедур)


За рахунок застосування запатентованих спеціальних сплавів та особливої ​​конструкції проводу HVCRC, а також використання композитного посиленого сердечника, що складається з безлічі волокон оксиду алюмінію, кардинально підвищується допустиме струмове навантаження, забезпечується максимально висока електропровідність і неймовірна механічна міцність.

Високотемпературні дроти дозволяють передавати необхідне струмове навантаження дротом меншого діаметра з меншим термічним подовженням. Наприклад: для АС185/29 – макс. Струм 510 А, для дроту Mercury HVCRC/TW - максимальний струм 1029 А.

 

Компанія СЕА є дистриб'ютором продукції Mercury Cable & Energy в Україні, організовує своєчасне постачання та надає всебічну технічну підтримку. За додатковою інформацією звертайтесь до офісу Компанії СЕА поштою info@sea.com.ua, або за телефоном +38 (044) 330 00 88.

Top