Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Висока яскравість та широкоформатний дисплей серії WF39E від Winstar

  • 26.04.2023
  • 1043
Компанія Winstar Display Co., Ltd - це провідний виробник дисплеїв, що пропонує широкий асортимент продукції, включаючи кольорові TFT дисплеї, OLED дисплеї, символьні LCD дисплеї, модулі з сенсорним екраном, LED панелі та інші різновиди дисплеїв.
 
Компанія має власний дослідницький і розробницький відділ, що дозволяє їй створювати інноваційні продукти та пропонувати рішення, які відповідають потребам клієнтів. Крім того, Winstar Display співпрацює з провідними компаніями в галузі електроніки та має добрі відгуки за якість своєї продукції та сервісу.
 
WF39ESWASDNT0 це 3,9-дюймовий кольоровий IPS TFT модуль від компанії Winstar. Цей дисплей має роздільну здатність 480 x 128 пікселів, що дозволяє показувати детальне та чітке зображення.
 
IPS TFT технологія дозволяє досягти великого кута огляду, що означає, що зображення на дисплеї залишається чітким та якісним навіть при перегляді з боку. Крім того, IPS TFT дисплеї забезпечують більш точне відтворення кольорів, що робить зображення більш насиченим та реалістичним.
 
Дисплей WF39ESWASDNT0 також має високу яскравість, що дозволяє показувати зображення навіть в яскравому світлі, такому як сонячне світло. Це робить його ідеальним для використання в різних пристроях, включаючи автомобільну електроніку, зовнішніх системах внутрішнього зв'язку (домофони), медичні пристрої та інші промислові застосування.
 
Більше про технічні характеристики та детальний огляд дисплею читайте у журналі "Електрик" 2.
 
Отримайте безліч переваг та корисної інформації з регулярним виданням професійних журналів, а також бонуси у виглядів промокодів на товари для замовлення у Компанії СЕА.
 
Компанія СЕА —  офіційний дистриб'ютор Winstar на території України, виконує постачання та технічну підтримку продукції цієї компанії. Купити дисплей Winstar і за додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 (044) 330-00-88 та e-mail: info@sea.com.ua.
Top