Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

APRA

Тільки ті, хто може реагувати на всілякі зміни швидкою адаптацією, матимуть роки успіху: ось і APRA утримують та підтверджують свої лідерські позиції вже понад 30 років. Гасло компанії, в якій працюють цілеспрямовані, високо мотивовані та конфіденційні команди фахівців, таке: "Наша компетентність для вашого успіху!"

APRA постійно прагне поліпшення стандартів якості продукції, що випускається: сертифікати за DIN ISO EN 9001 і DIN ISO EN 14001 є самоочевидними. Співпраця між відділеннями корпорації дозволяє працювати та виробляти з різних матеріалів, таких як: алюмінієва сталь, пластик та листовий метал, для організації та виробництва різної продукції.

Група APRA

Корпорація Apra Gruppe включає такі компанії:

  • Apra-Net - мережеві технології у кращому вигляді; кабінетні системи; встановлені готові рішення;
  • Apra-Gerätebau - 19''-серверні модулі, що підключаються; корпуси для дисплеїв; орієнтовані на клієнта рішення;
  • Apra-Norm - 19''-електронні корпуси; 19''-кабінетні системи; каркасні системи; настільні та невеликі корпуси; індивідуально налаштовані рішення; панельні приладові корпуси; лиття пластмас;
  • Apra-Plast - індивідуальні пластикові корпуси;
  • Apra-Norm N.S.C. - займається всіма напрямками інших компаній (ApraNet, ApraGerätebau, ApraNorm, і ApraPlast)

APRA Norm

Apra-norm Elektromechanik GmbH відома індивідуальними рішеннями для спеціального використання, що завжди стосуються аспектів зручної роботи та дружніх обслуговування клієнтів. До того ж застосування оптимальної технології виробництва в інженерній справі призводить до ефективної економіки для споживача. Apra-norm пропонує широкий спектр продуктів для 19”-технологій, починаючи з настільних корпусів і закінчуючи комп'ютерними корпусами та шафами для всіх додатків.

Компанія СЕА постачає вироби APRA в Україну.

Продукція виробництва APRA в каталозі компанії СЕА:

Top