Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Atmel Semiconductor (Microchip)

Microchip Technology, Inc. розробляє та виробляє спеціалізовані напівпровідникові продукти. Компанія займається в основному проєктуванням, розробкою, виробництвом та маркетингом напівпровідникової продукції, а також ліцензуванням інтелектуальної власності Flash. Асортимент продукції компанії включає 8-бітні, 16-бітні та 32-бітні мікроконтролери PIC та 16-бітні контролери цифрових сигналів dsPIC із вбудованою технологією флеш-пам'яті. Microchip також пропонує широкий спектр високопродуктивних лінійних, змішаних сигналів, керування живленням, керування тепловим режимом, ВЧ, безпеки та захисту, а також інтерфейсних пристроїв та послідовних EEPROM.

Історія Microchip Technology

Компанія була заснована в 1987 році, коли General Instrument виділила свій підрозділ мікроелектроніки як дочірня компанія. Microchip Technology стала незалежною компанією в 1989 році, коли вона була придбана групою венчурних капіталістів і стала публічною в 1993 році.

У квітні 2009 року Microchip Technology анонсувала мікроконтролери nanoWatt XLP. Станом на 2009 рік компанія Microchip Technology продала понад 6 мільярдів мікроконтролерів.

У квітні 2010 Microchip придбала Silicon Storage Technology (SST) і в травні того ж року продала кілька активів флеш-пам'яті SST компанії Greenliant Systems.

Станом на 2011 рік Microchip Technology щорічно постачає понад мільярд мікроконтролерів. У вересні 2011 року Microchip Technology відвантажила 10-мільярдний мікроконтролер PIC.

У серпні 2012 року Microchip придбала Standard Microsystems Corporation (SMSC). Серед активів SMSC були активи, які вона раніше придбала у Symwave, стартапу, що спеціалізується на чипах USB 3.0, та двох компаній, які виробляють бездротове аудіо Hi-Fi - Kleer Semiconductor та Wireless Audio IP BV.

Компанія СЕА здійснює постачання продукції Microchip на територію України.

Top